برای خرید پلاس پلی استیشن برای PS5 و PS4 می توانید به فروشگاه ایران گت مراجعه نمایید. ما تمامی پلن های پلی اسیتشن پلاس جدید را با قیمت مناسب و ضمانت عرضه می کنیم.

انجام پرداخت ها در سایت سونی به صورت کاملا قانونی انجام می شود و بدون نگرانی از بن شدن کنسول می توانید از این سرویس استفاده کنید.

پلن های پلی استیشن پلاس شامل 3 سطح اسنشیال، اکسترا و پرمیوم دلوکس است که به صورت یک ماهه، سه ماهه و یک ساله عرضه می شود.

خرید پلاس پلی استیشن

خرید پلاس پلی استیشن اسنشیال (معولی)

امکانات پلن پلاس اسنشال مانند پلاس های قدیم است و تغییری نداشته است. از امکانات اصلی این پلن می توان به بازی های رایگان ماهانه، دسترسی به بازی های آنلاین،تخفیف ویژه خرید بازی ها، محتوای اختصاصی پلاس، ذخیره در فضای ابری و بازی های اختصاصی پلاس نام برد.

قیمت این سرویس نسبت به گذشته تغییری نداشته و می توانید اکانت های ارزان و قانونی این سرویس را از فروشگاه ایران گت تهیه نمایید.

خرید پلاس پلی استیشن اکسترا

پلاس اکسترا یکی از اشتراک های جدید پلی استیشن پلاس است که با خرید آن می توانید به بیش از ۱۰۰ بازی رایگان و جذاب دسترسی داشته باشید.

در این پلن تمامی امکانات پلاس اسنشال وجود دارد و تنها تفاوت آن دسترسی به Game Catalog و بازی های رایگان بیشتر است. تعداد این بازی ها در حال افزایش است و سونی با اضافه کردن پلاس اکسترا به رقیبی سرسخت برای ایکس باکس گیم پس تبدیل شده است.

خرید پلاس پلی استیشن پرمیوم (دلوکس)

پلن پلاس پرمیوم بالاترین سطح اشتراک پلی استیشن پلاس محسوب می شود. در این پلن علاوه بر تمام امکانات سطح اسنشال و اکسترا به قابلیت های اضافه ای دسترسی خواهید داشت. این قابلیت ها شامل دسترسی به کاتالوگ بازی های کلاسیک، دسترسی به نسخه آزمایشی بازی های جدید و کلود استریمینگ یا همان PS Now است. قیمت اکانت های پلاس پرمیوم حدود ۲۰ درصد از اکسترا بیشتر است.

نکته مهم: در اکانت های دلوکس ترکیه امکان استریم آنلاین وجود ندارد و فقط قادر به دانلود بازی های پرمیوم هستید.

 

ثبت سفارش و دریافت اکانت پلاس در فروشگاه ایران گت انجام می شود.

 

سرنوشت گیفت کارت های Playstation Plus

 

سونی دیگر گیفت کارت های اختصاصی برای فعال سازی پلاس جدید ارائه نمی دهد. فروش این گیفت کارت ها در بسیاری از خرده فروشی های دنیا متوقف شده است. در حال حاضر تنها گیفت کارت های پلی استیشن نتورک عرضه می شود که برای خرید بازی ها و شارژ حساب اکانت پی اس از آن استفاده می شود. تنها راه فعال سازی پلاس روی اکانت اختصاصی خرید گیفت کارت پی اس نتورک یا استفاده از کردیت کارت های معتبر جهت خرید است.

 

پس از خرید چه چیزی دریافت خواهید کرد؟

بعد از خرید این سرویس، یک اکانت پلاس ریجن ترکیه به صورت کاملا اختصاصی برای شما ارسال می شود. می توانید ایمیل و رمز اکانت پلاس را تغییر دهید. تمام اکانت ها با ظرفیت کامل است و براحتی می توانید از بازی ها و امکانات اشتراک پلاس بر روی دیگر اکانت های یک کنسول نیز بهره مند شوید.

 

آپدیت خرید پلاس پلی استیشن تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.