8 Ball Pool

بازی بیلیارد 8 Ball Pool شاهکاری دیگر از کمپانی Miniclip.com

یکی از بهترین بازی هایی که به خوبی، ورزش مهیج بیلیارد را شبیه سازی کرده است 8 Ball Pool می باشد که به تازگی توسط استودیوی بازی سازی Miniclip.com برای سیستم عامل اندروید طراحی و روانه گوگل پلی شده است که تا به حال بیش از 500 میلیون بار دانلود و نصب کننده داشت و توانسته امتیاز 4.5 از 5.0 را به خود اختصاص دهد که با این آمار میشه گفت یکی از بهترین هاست. در این بازی قادر خواهید بود تا به دو صورت آنلاین و آفلاین به بازی پرداخت و سرگرم شوید. وجود مراحل مختلف و ویژگی های منحصر به فرد این بازی را از هم سبکان به خوبی جدا کرده است.

ویژگی های بازی بیلیارد ایت بال

  • امکان بازی با دیگر کاربران بازی در سرتاسر جهان
  • وجود چوب های بیلیارد مختلف
  • وجود میز های مختلف و جذاب
  • دارای بخش آفلاین
  • کنترل بسیار ساده برای ضربه زدن به توپ

معررفی بازی بیلیارد 8 Ball Pool

اگر شما نیز یکی از طرفداران بازی های ورزشی و مخصوصاً ورزش مهیج بیلیارد هستید بازی جدید و زیبای 8 Ball Pool را به هیچ عنوان از دست ندهید. در این بازی می توانید به دو صورت آنلاین و آفلاین  به مسابقه بپردازید. در قسمت آفلاین بازی بیلیارد شما می توانید به صورت دو نفره بازی را آغاز کنید و لذت ببرید و در بخش آنلاین شما با افراد مختلف که از سراسر دنیا در این بازی عضو هستند به رقابت های مختلف خواهید پرداخت. بخش های مختلفی برای مسابقه با افراد دیگر طراحی شده است که هر کدام از شما مقدار امتیازی کسر کرده ولی در پایان اگر شما برنده باشید دو برابر امتیاز کسر شده را دریافت خواهید کرد. همچنین می توانید با دوستان خود نیز رقابت های مهیجی را برگذار کنید.

رقابت ها بسیار جذاب بوده و می تواند شما را وارد چالش های مختلف کند. همچنین با شرکت در تورنومنت های مختلف می توانید مهارت های خود را به افراد مختلف نمایش دهید. هر فرد دارای رتبه ای خاص برای خود است که آن رتبه حرفه ای و یا آماتور بودن فرد را مشخص میکند. در تایم های مختلف شما دارای دستاورد های مختلفی خواهید بود که می تواند به شما امتیاز و یا چیز های مختلفی بدهد.

خرید سکه برای بازی 8 Ball Pool

اگر قصد خرید قانونی سکه در بازی بیلیارد را دارید می توانید از طریق سایت 8ballcoinz.com اقدام به خرید قانونی سکه بکنید.

آپدیت 8 Ball Pool تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.