Action Launcher: Pixel Edition

دانلود نسخه فول و کرک شده اکشن  لانچر، لانچر بسیار شکیل و جذاب Action Launcher: Pixel Edition اندروید

اکشن لانچر، یک لانچری بسیار جذاب و دیدنی برای گوشی های اندروید می باشد که با استفاده از آن امکان تغییر دادن ظاهر گوشی اندرویدی خودتان را خواهید داشت.با اکشن لانچر می توانید ظاهر اندروید خود را تغییر دهید و گوشی خود را از یکنواختی خارج کنید. نسخه جدید این برنامه به صورت کرک شده منتشر شده است.

ویژگی های Action Launcher Plus لانچر حرفه ای اندروید

  • تغییر ظاهر گوشی با امکانات فراوان
  • تغییر پوسته سریع. این لانچر به گونه ای طراحی شده است که می تواند رنگ های والپیپر شما را استخراج کرده و از آن به عنوان پوسته استفاده کند. قسمت های مختلف مانند Quickdrawer, folder background, Google Search box و … می تواند خودشان را با رنگ والپیپر شما منطبق کنند.
  • قابلیت انتخاب یک پوشه برا قرار دادن برنامه ها و بازی ها به صورت میانبر جهت دسترسی سریع
  • قابلیت انتقال دادن ویجت از برنامه های مختلف به صفحه اصلی گوشی به سادگی هرچه تمام
  • Quickdrawer برای دسترسی سریع به تمام برنامه های شما
  • قابلیت سفارشی کامل لیست برنامه ها
  • قابلیت استفاده از بسته های مختلف آیکن ها
  • پشتیبانی کامل از تبلت ها

 شاید بارها برای شما نیز پیش امده است که ظاهر یک نواخت و همیشگی گوشی همراهتان باعث شده باشد تا از آن زده شود و به دنبال راه حلی باشید که با آن امکان تغییر ظاهر گوشی اندرویدی خود را داشته باشید. یکی از بهترین روش ها برای انجام چنین کاری، می تواند استفاده از لانچرهای مختلفی باشد که برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است.

اگر شما در انتخاب یک لانچر مناسب برای سیستم عامل گوشی همراه خود شک دارید، توصیه می کنیم برای یک بار هم که شده، از لانچر Action Launcher استفاده کنید تا شاهد محیطی شگفت انگیز و بسیار جذاب باشید. این لانچر امکانات بسیار عالی و گسترده ای را نیز در اختیار شما قرار خواهد داد که می تواند کار کردن با گوشی همراه را بسیار ساده تر کند. در ادامه می توانید آخرین نسخه لانچر اکشن را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.

نسخه جدید و پلاس این لانچر پرطرفدار برای اولین بار در Apktops منتشر شده است.

دانلود Action Launcher Plus

آپدیت Action Launcher: Pixel Edition تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.