ActionDirector - Video Editing

دانلود اکشن دایرکتور برنامه ادیت حرفه‌ای و ساخت فیلم برای اندروید ActionDirector Video Editor

عرضه شده توسط کمپانی سایبرلینک – نسخه فول آنلاک

با استفاده از ActionDirector Video Editor می توانید ویدئوهایی که توسط دوربین گوشی خود ضبط کرده اید را به صورت حرفه ای ویرایش کنید. البته امکان ویرایش دیگر ویدئوها نیز با استفاده از این اپلیکیشن وجود دارد. این نرم افزار قابلیت ادیت حرفه ای فایل های ویدئویی را به کاربران می دهد. توسط این برنامه می توانید ویدئو های حرفه ای برای اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی بسازید.

ویژگی های برنامه ادیت فیلم حرفه ای ActionDirector Video Editor اندروید 

  • ضبط کردن فیلم با همین برنامه و شروع ویرایش آن
  • امکان اعمال تنظیماتی مانند روشنایی، کنتراست و …
  • کاهش سرعت یا افزایش سرعت پخش ویدئو ها
  • اضافه کردن متن های دلخواه به ویدئو
  • اضافه کردن موزیک به ویدئوها در پس زمینه آن
  • آپلود و به اشتراک گذاری ویدئوها در شبکه های اجتماعی
  • ساخت ویدئو های حرفه ای برای اینستاگرام، تیک تاک و …

این نرم افزار امکان تنظیمات مربوط به ویدئو را به کاربران می دهد. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید تنظیمات ویدئو مانند نور، کنتراست، اشباع تصویر و … را به سادگی کنترل و تنظیم نمایید. این اپلیکیشن افکت های متعددی را در خود گنجانده است که می توانید با کمک آنها جلوه های خیره کننده ای برای فیلم های خود خلق کنید. امکان کنترل سرعت پخش ویدئوها نیز وجود دارد و می توانید سرعت پخش شدن فیلم ها را کاهش یا افزایش دهید تا با سرعت مورد نظرتان پخش شوند.

قابلیت های دیگری نیز در برنامه ActionDirector Video Editor گنجانده شده است. این نرم افزار به شما امکان اضافه کردن متن های مختلف را به ویدئو می دهد. همچنین قابلیت اضافه کردن موزیک به پس زمینه ویدئوها نیز وجود دارد و می توانید دیدن ویدئوهای ضبط شده تان را با استفاده از موزیک های مختلف لذت بخش تر کنید.

آپدیت ActionDirector - Video Editing تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.