Adguard Premium

حذف تمام تبلیغات بازی ها و برنامه های اندروید با نسخه پولی نرم افزار ادگارد پرمیوم Adguard 

ادگارد بدون نیاز به روت با امکان بلاک کردن تبلیغات وب سایت ها و اپ ها
با قابلیت حفاظت در برابر سایت های مخرب
جلوگیری از رد گیری شما در اینترنت

کاهش حجم مصرف اینترنت

نسخه جدید پرمیوم و فول آنلاک ادگارد اندروید

Adguard بهترین برنامه برای حذف تبلیغات بازی و برنامه های اندروید است. اگر در حین انجام بازی های رایگان اندروید مدام مجبور به دیدن تبلیغات آزار دهنده هستید با نصب ادگارد تمامی آنها حذف خواهند شد. کافیست این برنامه را نصب کنید و سپس آن را فعال نمایید و بوووم! تمام تبلیغات مسدود می شوند. با بلاک شدن اد ها در مصرف حجم اینترنت نیز به صورت چشمگیری صرفه جویی می شود. چون اکثر تبلیغات بازی ها به صورت ویدئویی هستند و حجم زیادی از اینترنت را مصرف می کنند.

ادگارد بهترین برنامه حذف تبلیغات در اندروید

ادگارد تبلیغات را در همه جا مسدود می کند

کل تبلیغات سیستم را مسدود کنید. این شامل تبلیغات ویدیویی و تبلیغات در برنامه‌ها، مرورگرها، بازی‌های مورد علاقه شما و در هر وب‌سایتی است که می‌توانید تصور کنید. ده ها فیلتر تبلیغاتی در دسترس شما هستند و به طور منظم به روز می شوند و بهترین کیفیت فیلتر را تضمین می کنند.

به حریم خصوصی شما اهمیت می دهد

حفاظت از اطلاعات شخصی شما اولویت اصلی ادگارد است. با AdGuard، شما و داده‌های حساستان از هرگونه ردیاب آنلاین و سیستم تحلیلی که ممکن است در حین گشت و گذار در وب اقدام به سرقت داده‌های شما کند، در امان خواهید بود.

در ترافیک اینترنت شما صرفه جویی می کند

تبلیغات بیشتر مسدود شده به معنای بارگیری تبلیغات کمتر است. تبلیغات کمتر به معنای ذخیره ترافیک بیشتر است. ریاضیات ساده توسط AdGuard! فایل apk را دانلود کنید، برنامه را نصب کنید و ترافیک خود را به جای هدر دادن آن در تبلیغات هولناک، صرف چیزهایی کنید که دوست دارید. در بررسی دقیقتر این قابلیت ما اقدام به تست برنامه کردیم و نتیجه واقعا شگفت انگیز است!

ادگارد حذف تبلیغات برنامه های اندروید

از 1.35 گیگابایت حجم مصرفی حدود 30% آن تبلیغات بوده است که توسط ادگار محافظت شده است.

برنامه قابلیت تنظیمات پیشرفته هم دارد و براحتی می توانید اقدام به مدیریت اپ ها کنید. مثلا تعیین کنید که ادگار چه اپ هایی را فیلتر کند و یا از چه متدی برای حذف تبلیغات استفاده کند.

اکنون می توانید تمام بازی های رایگان گوگل پلی را نصب کنید و با حذف تبلیغات مزاحم از بازی ها لذت ببرید.

نصب این برنامه به تمام کاربران اندروید پیشنهاد می شود.

آپدیت Adguard Premium تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.