Adorable Home

بازی Adorable Home عنوانی سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های شبیه سازی است که توسط تیم توسعه HyperBeard طراحی و منتشر شده است. در این بازی جذاب شما و شریک زندگیتان به تازگی به همراه گربه خود به نام برفی به خانه جدیدی در حومه شهر نقل مکان کرده اید.در ابتدا باید وسایل خود را بچینید و خانه خود را تزئین کنید.

شریک زندگی شما باید کار کند و کارهای مهم دیگری در اطراف خانه برای انجام دادن دارید. حتماً برای شریک زندگی خود وعده های غذایی تهیه کرده و بچه گربه خود را نیز غذا دهید تا عشق دریافت کنید.شما می توانید از این عشق برای خرید مبلمان بیشتر ، تزئینات ، و … حتی گربه بیشتر برای خانه خود بخرید تا آن را کاملاً دوستداشتنی و جذاب کنید. هرچه گربه های بیشتری داشته باشید ، لحظه های شایان ستایش بیشتری خواهید داشت.

در گیم پلی بازی Adorable Home به اندازه کافی عشق جمع کنید و مناطق جدیدی مانند باغ را که در آن می توانید عشق را از موجودات جنگلی که برای بازدید از خانه شایسته خود آمده اند ، جمع کنید. گیم پلی این بازی یک تجربه منفعل و آرامش بخش است. برای دیدن چیزهای جدید ، هر چند ساعت یک بار وارد بازی شوید و در آن حضور داشته باشید ، عشق را جمع کنید و به کار خود ادامه دهید.

بازی Adorable Home عنوانی سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های شبیه سازی امور مربوط به خانه است که می تواند برای کودکان جذاب باشد. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

آپدیت Adorable Home تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.