Advanced English Dictionary & Thesaurus

دیکشنری پیشرفته انگلیسی و اصطلاحنامه Advanced English Dictionary and Thesaurus

Advanced English Dictionary and Thesaurus یکی از جامع‌ ترین دیکشنری‌ های انگلیسی با محتوای غنی است که به صورت رایگان در سراسر مارکت اندروید توسط شرکت Yogesh Dama برای سیستم عامل های هوشمند اندرویدی توسعه و انتشار یافته است. با استفاده از این برنامه اموزشی، میتوانید به راحتی هر چه تمام تر، معنی کلمات مورد نظرخود را به همراه مترادف‌ها، متضادها و … یافته و از ان ها به نفع خود استفاده نمایید.

Advanced English Dictionary and Thesaurus

ویژگی ها:

  • قابلیت ترجمه دقیق و واضح بیش از ۱۴۰ هزار کلمه
  • بیان مترادف و متضاد کلمه مدنظر برای تقویت گفتار و…
  • امکان نمایش کلمه انتخابی در ساختار جمله و تحلیل ان
  • دارای سیستم هوشمند جستجوی سریع و پویا کلمات
  • امکان نمایش بیش از ۵۰ کلمه جستجو شده در برنامه
  • قابلیت استفاده از برنامه به عنوان ویجت و دسترسی سریع ان
  • دارای  رابط کاربری بسیار ساده و بدون ابهام با ظاهری شکیل

قبل از هر چیزی گفتن است که کتابچه Advanced English Dictionary and Thesaurus، با بیش از ۱۴۰ هزار مدخل و یک میلیون و چهارصد هزار واژه، یکی از بهترین و جامع ترین برنامه های اموزش زبان انگلیسی است که بی شک میتواند نیاز شما را در این زمینه بدون هیچ گونه کم و کاستی برطرف سازد. جالب است بدانید این واژه نامه، در ازمایشگاه علوم شناختی دانشگاه پرینستون گرداوری و طراحی شده است و به جای استفاده از قالب سنتی، اینبار با روشی نواورانه در ختیار کارب قرار گرفته است. از دیگر قابلیت های این فرهنگ لغت میتوان به بیان مترادف و متضاد کلمه مدنظر، نمایش کلمه انتخابی در ساختار جمله،  جستجوی سریع و پویا کلمات، نمایش بیش از ۵۰ کلمه جستجو شده در برنامه، استفاده از برنامه به عنوان ویجت، پشتیبانی از کارت حافظه و … اشاره کرد. به طور کلی با بهره گیری از این برنامه در یک محیط کاربری رسا و بی ابهام، تحلیل کاملی از کلمات موجود در جمله داشته و اطلاعات کاملی در مورد روابط بین کلمات پیدا کنید.

آپدیت Advanced English Dictionary & Thesaurus تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.