Age of Kings: Skyward Battle

بازی استراتژیک و آنلاین Age of Kings

گرافیک و گیم پلی جذاب در سبک MMOSLG

محصول کمپانی Elex سازنده بازی هایی همچون Magic Rush و Clash of Queens

امروزه بازی های آنلاین در سبک استراتژیک مانند بازی های کلش آف کلنز، بوم بیچ و کلش آف کینگز در بین مردم کشور ما رواج بسیار پیدا کرده اند و هر ساله تعداد بسیار زیادی از بازیکنان این سبک را به سمت خود جذب می کنند. بازی ای که در این پست به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد هم از دسته ی بازی های آنلاین استراتژیک می باشد. شما در بازی Age of Kings شبیه به دیگر بازی های استراتژیک با بنا کردن دهکده خود و ارتقا دادن آن و نیرو های مختلف به جنگ با دشمنان آنلاین در سر تا سر جهان خواهید رفت و قدرت و توانایی های استراتژیکی خود را به رخ آنان خواهید کشید.

ویژگی های بازی عصر پادشاهان

  • مبارزات آنلاین و مهیج با سایر کاربران
  • امکان تشکیل اتحاد با دوستان خود برای نبرد با سایر کاربران جهانی
  • امکان جمع آوری و غرات منابع دشمنان
  • امکان ساختن برج ها و ساختمان های مختلف برای دفاع از قلعه
  • امکان ساخت انواع نیروها و ارتقا آنها
  • سازگاربا گوشی ها و تبلت های اندرویدی
  • گرافیک خوب و صداگذاری عالی


معرفی و بررسی بازی Age of Kings

بازی مهیج و جذاب آنلاین و استراتژیک Age of Kings یک بازی زیبا و آنلاین با سطح گرافیک خوب می باشد که توسط کمپانی Elex کشور هنگ کنگ برای دستگاه های با پلتفورم اندروید ساخته شده و به صورت کاملا رایگان برای دانلود قرار داده شده است. کمپانی Elex پیش از این نیز بازی های استراتژیک محبوبی همچون Age of Warring Empire ، Magic Rush: Heroes و Clash of Queens را تولید کرده بود.

در بازی Age of Kings شما در نقش پادشاهانی هستید که برای بقای خود می بایست با تمام قوا با دشمنان رو به رو شوند. در بازی عصر پادشاهان، شما می بایست قلمروی خود را گسترش داده و با تربیت ارتش نظامی حرفه ای، مانع از نفوذ دشمنان به قلمروی خودتان شوید. برای این کار نیاز به داشتن قوه مدیریتی و استراتژیکی می باشد. در غیر این صورت منابع شما هدر رفته و بازدهی نیروهای دفاعی و هجومی شما بی اثر خواهد بود.

در بازی Age of Kings علاوه بر سربازان و لژیونرها می توانید پا را فراتر گذاشته و از سحر و جادوها نیز استفاده کنید. گرافیک و جزئیات طراحی های Age of Kings در نوع خود کاملاً قابل قبول بوده و گیم پلی حرفه ای و پر امکانات بازی نیز باعث شده است تا این بازی به یکی از بازی های محبوب استراتژیکی تبدیل شود. هم اکنون بازی Age of Kings در کنار دیگر بازی های محبوب سبک استراتژیک، جزو پر مخاطب ترین بازی های استراتژیکی موبایل می باشد. بازی Age of Kings را نصب کرده و از فرمانروایی قلمروی خود لذت ببرید!