Alien Creeps TD - Epic tower defense

بازی استراتژیک خیزش بیگانه Alien Creeps TD اندروید

بسیاری از بازی هایی که برای اندروید عرضه می شوند، با این که حجم کمی دارند، اما به صورتی طراحی شده اند که کاربران به صورت ناخوداگاه جذب آن می شوند. یکی از همین بازی ها هم Alien Creeps TD می باشد که دارای گرافیکی بسیار عالی (HD) می باشد. گیم پلی جذاب و بسیار عالی بازی نیز به خودی خود کاربر را جذب می کند. Alien Creeps TD یک بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب برای گوشی های اندروید می باشد که در سبک استراتژیک از استودیوی بازیسازی Outplay Entertainment می باشد.

ویژگی های بازی اکشن Alien Creeps TD

  • دفاع از سیاره زمین با استفاده از برج های دفاعی
  • افزایش به چالش کشیدن بازیکنان با 3 حالت هیجان انگیز
  • قابلیت مستقر کردن قهرمان ها و پیاده نظام ها در سراسر مکان های دلخواه
  • استراتژیک برای دفاع کردن با استفاده از برج های دفاعی
  • قابلیت آنلاک کردن برج های جدید و قدرتمند برای دفاع از خود
  • قابلیت اشتراک حملات هوایی و تقویت ها به همراه دوستان خود

نقد و بررسی بازی Alien Creeps TD

داستان بازی Alien Creeps TD در مورد حمله موجودات فضایی به کره زمین میباشند که با این کار قصد احاطه کردن زمین را دارند. شما نیز به عنوان یک فرمانده نظامی در بازی ایفای نقش خواهید کرد که باید بتوانید با استراتژیکی مناسب در برابر این موجودات فضایی ایستادگی کرده و آنها را نابود کنید. همان گونه که اشاره کردیم، بازی Alien Creeps TD به سبک استراتژیک طراحی شده است. در این بازی شما باید از برج های دفاعی استفاده کنید تا بتوانید از پیش روی نیروهای غریبه جلوگیری کنید. برج های دفاعی مختلفی در بازی قرار داده شده است که هرکدام از آنها قدرت ها و بعضا قابلیت های مختلفی دارند که با توجه به نیاز خود می توانید برج را در مکان مناسب قرار دهید تا به سمت نیروهای دشمن تیراندازی کنند.

نکته جالب در مورد بازی Alien Creeps TD که در بازی های مشابه کمتر مشاهده شده است، قابلیت استفاده از سربازها و نیروهای پیاده نیز وجود دارد و شما می توانید با قرار دادن نیروهای پیاده در مسیرهایی که مد نظر دارید، از جلو آمدن نیروهای غریبه جلوگیری کنید. در Alien Creeps TD برج هایی قرار گرفته اند که همگی انها مدرن هستند. یعنی شما از برج هایی استفاده خواهید کرد که نوع کشتار با استفاده از آنها به سبکی مدرن طراحی شده است. شما امکان ارتقاء دادن و افزایش قدرت این برج ها را نیز خواهید داشت و می توانید تا چندین سطح مختلف، آنها را ارتقاء دهید.

بدون شک، Alien Creeps TD یکی از بهترین بازی های سبک دفاعی (+استراتژیک) می باشد که تاکنون برای گوشی های اندروید عرضه شده است و تجربه ای بی نظیر را در گوشی همراه شما به ارمغان خواهد آورد. اگر شما نیز از طرفداران بازی های استراتژیک و به ویژه برج دفاعی هستید، توصیه می کنیم به هیچ وجه Alien Creeps TD را از دست ندهید.