Alpha Guns 2

جدیدترین نسخه بازی Alpha Guns 2 برای اندروید

بازی های اندرویدی هر روزه آپدیت های جدیدی دریافت کرده و موارد جدید برای کاربران خود دارند. اما بازی هایی نیز هستند که به دلیل جذابیت بالا برای کاربران نسخه ی دیگری از بازی را نیز منتشر کرده و در اختیار کاربران قرار می دهند.

بازی Alpha Guns 2 یک بازی بسیار جذاب و اکشن اندروید است که توسط استودیو بازی سازی Rendered Ideas ساخته و منتشر شده است.این بازی جذاب توانست در نسخه ی اول نظر کاربران را جلب کرده و سازندگان را به فکر ساخت نسخه ی دوم بیاندازد. در این بازی جذاب شما دوباره کنترل قهرمان مکس را بر عهده خواهید گرفت و باید خود را برای مبارزاتی تمام عیار آماده کنید. دشمنان شما این بار بسیار قوی تر خواهند بود و تجهیزات و سلاح هایی که همراه خود دارند بسیار مخرب تر خواهد بود. شما باید با استفاده از بهترین سلاح ها به سمت جلو رفته و با شجاعت مقابل دشمنان خود بایستید و با آن ها به مبارزه بپردازید.

ویژگی های بازی Alpha Guns 2

  • دارای گیم پلی کلاسیک و سرگرم کننده
  • مراحل مختلف و چالش بر انگیز بازی
  • گیم پلی معتاد کننده و جذاب
  • تعداد بسیار زیبای باس فایت
  • دارای کنترل بسیار روان
  • گرافیک جذاب و استفاده از افکت های زیبا
  • صدا گذاری بسیار خوب و موسیقی های پر هیجان
  • و ویژگی های دیگر

همان طور که گفته شد بازی Alpha Guns 2 یک بازی جذاب اندروید است که در ان باید کنترل مکس قهرمان را بر عهده گرفته و برای مبارزه با دشمنان خود تلاش کنید. گیم پلی بازی به صورت کلاسیک بوده و بازی از کنار نمایش داده می شود و شما باید در طول بازی به سمت جلو رفته و با دشمنان خود به مبارزه بپردازید. بازی دارای تعداد بسیار زیادی مراحل جذاب و چالش برانگیز است که انجام ان ها می تواند برای شما معتاد کننده باشد.

در سراسر بازی می توانید مقابل باس فایت های مختلف بایستید و با انواع و اقسام آن ها که به سلاح های مختلف مجهز هستند به مقابله بپردازید. کنترل بازی بسیار روان و بدون مشکل است که بازی را برای شما جذاب تر و هیجان انگیز تر می کند. از افکت های مختلفی در بازی استفاده شده که هنگام استفاده از سلاح های مختلف می توانید آن ها را مشاهده کنید. همچنین بازی از صدا گذاری بسیار خوب بهره برده و است و حین بازی از موسیقی های جذاب و هیجان انگیزی استفاده شده است.

آپدیت Alpha Guns 2 تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.