Alto's Adventure

بازی ماجرایی Alto’s Adventure

گرافیک فانتزی و طراحی های دو بعدی زیبا

گیم پلی حرفه ای و چالش برانگیز

محصول استودیوی Noodlecake Studios Inc سازنده بازی محبوب The Executive

نسخه معمولی + نسخه مود شده

بازی سرگرم کننده ی Alto’s adventure یک بازی زیبا و جذاب و بسیار چالش برانگیز در سبک اکشن ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی Noodlecake Studios Inc کشور کانادا تولید و عرضه شده است. در این بازی همراه با Alto و دوستانش به ماجراجویی اسنوبوردی بپردازید. با اسنوبورد خودتان، از کوه های زیبا و رام نشدنی و پر مخاطره ، روستاهای همجوار، جنگل های باستانی و انبوه و خرابه های قدیمی عبور کنید. سبک بازی Endless یا بی پایان بوده و ملاک اصلی برتری شما در این بازی، ثبت رکورد بهتر خواهد بود.

ویژگی ها :

 • گرافیک بسیار زیبا و دو بعدی
 • طراحی های حرفه ای و فانتزی
 • گیم پلی بسیار سرگرم کننده در سبک بازی های Endless و رکودزنی
 • طراحی حرکت ها از روی حرکات واقعی ورزش اسنوبورد
 • دارای تغییرات آب و هوایی مثل صاعقه، برف و کولاک، مه، رنگین کمان، عبور شهاب های سنگی و …
 • نورپردازی ها و صداگذاری های داینامیک
 • دارای سیستم گیم پلی One Button Trick
 • یادگیری آسان نحوه بازی اما سخت بودن کنترل صحیح
 • قابلیت استفاده از حرکات نمایشی
 • قابلیت استفاده از کومبوها برای کسب امتیاز بیشتر
 • موسیقی های متن بسیار زیبا و شنیدنی در سبک Ambient


معرفی و بررسی بازی Alto’s Adventure :

بازی جذاب و سرگرم کننده Alto’s Adventure ساخت کمپانی مشهور و صاحب نام Noodlecake Studios Inc کشور کانادا می باشد. این شرکت پیش از این آثار جذابی همچون بازی محبوب The Executive را در کارنامه خود داشته است. بازی Alto’s adventure در حال حاضر برای دستگاه های با پلتفورم Android و iOS منتشر شده و توانسته طرفداران زیادی را جذب خود کند. در خط داستانی این بازی شما در نقش شخصیتی به نام آلتو هستید که سفری را از سرزمین مادری خود شروع کرده و به دنبال دارویی برای مریضی مادر خود می باشد. شما در نقش شخصیت اصلی داستان در کل بازی و گاه در قسمت هایی از بازی به نقش دوستان آلتو سوار بر اسنوبرد از انواع سرزمین های کوهستانی و جنگل های برفی عبور خواهید کرد. وجود موانع مختلف و چالش برانگیز در سر راه شما از خصوصیات جالب این بازی شگفت انگیز می باشد.

در نگاه اول بازی Alto’s Adventure یک بازی آسان به نظر خواهید رسید اما این فکر اشتباه است. با گذشت مراحل مختلف بازی، عوامل و موانع مختلف مانند سنگ ها، درخت ها، پستی و بلندی ها گریبانگیر شما خواهند شد. چالش و سختی این بازی زمانی شروع خواهد شد که شما طی چندین مرحله مختلف به پرتگاه های این بازی خواهید رسید ، پس با دقت و تمرکز و هماهنگی چشم و دست خود پرتگاه ها را پشت سر گذاشته و فاتح کوهستان های برفی و خطرناک باشید. بازی Alto’s Adventure دارای نوعی گرافیک دو بعدی و فانتزی خاص بوده و سیستم رنگ آمیزی این بازی شما را تا مدت ها مجذوب خود خواهد کرد. بازی Alto’s Adventure را دانلود کنید از مراحل مختلف این بازی عبور کنید، رکورد امتیاز بزنید و از گرافیک و زیبایی این بازی منحصر به فرد لذت ببرید.

[RoyalSlider Error] No post attachments found.