Amazon AppStore

دانلود نسخه جدید Amazon AppStore اپ استور آمازون برای اندروید

در حالت کلی ثبت نام و استفاده از اپ استور آمازون فقط برای کاربران آمریکایی مجاز است

اما توسط آموزش ساخت اکانت در ادامه مطلب برای کاربران غیر آمریکایی شما نیز قادر به استفاده از این مارکت خواهید بود.

Amazon AppStore for Android را می توان مارکت رسمی اندرویدی بعد از گوگل پلی و دومین و بهترین مارکت برای برای گوشی های اندرویدی دانست که گنجینه ای از بهترین نرم افزار و بازی های روز دنیا را در خود نهفته دارد. در این مارکت همانند گوگل پلی برنامه ها در دسته بندی های مختلف بازی، نرم افزار، تم، اسکین و … دسته بندی و در نسخه های رایگان و پولی قابل دانلود است.

حتی در این مارکت شما با داشتن گیفت کارد به راحتی می توانید نرم افزارها و بازی های مورد علاقه خود را خریداری نمایید. اما ویژگی جالب این مارکت این است که در مارکت آمازون برخلاف گوگل پلی که اکثر برنامه ها و بازی های تاپ به صورت پولی قرار می گیرند هر روز یک برنامه یا بازی از حالت پولی به صورت رایگان درآمده و قابل دانلود است.

دقت نمایید این مارکت نیازمند به ثبت نام است و برای ثبت نام در آن باید مشخصات شما مشخصات یک فرد آمریکایی باشد که با جستجو در گوگل به راحتی می توانید سایت هایی که مشخصات یک فرد آمرکایی جعلی را در اختیار شما قرار می دهند پیدا و در این مارکت ثبت نام کنید.

آموزش ساخت اکانت اپ استور آمازون برای کاربران غیر آمریکایی

  1. از یک ایمیل معتبر برای ساخت اکانت استفاده کنید. از آدرس ایمیل فعلی خود که به آمازون متصل است استفاده نکنید زیرا وارد کردن اطلاعات جعلی دلیلی برای تعلیق حساب شما است.
  2. یک حساب کاربری جدید در آمازون اپ استور بسازید.
  3. برای ساخت اکانت از اطلاعات فیک امریکایی استفاده کنید. به سایت https://www.fakenamegenerator.com بروید. نام، آدرس، شماره تلفن و شماره کارت اعتباری (Amex، Mastercard، Visa) را کپی و برای ثبت نام وارد کنید.
  4. آمزون اپ استور را نصب کنید و به اکانت ساخته شده لاگین کنید.
  5. اکنون براحتی می‌توانید برنامه‌های رایگانی را که مختص آمازون هستند، دریافت کنید.

آپدیت Amazon AppStore تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.