اجرای فایل های اندروید در ویندوز با AMIDuOS

شبیه ساز اندروید 5.0 در ویندوز
اجرای برنامه های apk در ویندوز 7 و 8 و 10

مشابه برنامه معروف بلواستکس

جدیدترین نسخه AMIDuOS Pro با کرک مخصوص و جداگانه ویندوز 32بیت و 64 بیت

سال ها از زمان عرضه و معرفی اندروید برای اولین بار می گذرد. هنگامی که برای اولین بار سیستم عامل اندروید معرفی شد، شاید هیچکس حتی توسعه دهندگان نیز تصور نمی کردند که این سیستم عامل بتواند به میزان محبوبیت امروزی خود برسد. اما خصوصیات بسیار عالی و همچنین Open Source بودن این سیستم عامل باعث شد تا در مدت زمان نسبتا کوتاهی توجه کاربران سراسر جهان به سمت این سیستم عامل معطوف شود و هم اکنون، همانطور که می دانید سیستم عامل اندروید دارای بیشترین کاربر در بین تمام سیستم عامل ها در تمام تاریخ بوده است.

همین محبوبیت شاید بارها باعث شده باشد تا ایده ای در ذهن کاربران شکل گرفته باشد؛ این که چگونه می توان برنامه ها و بازی هایی که برای سیستم عامل اندروید با فرمت apk عرضه می شوند را در کامپیوتر و لپ تاپ (با سیستم عامل ویندوز) نیز اجرا کرد تا علاوه بر امکان مشاهده محیط اپلیکیشن با سایز بزرگتر، همچنین استفاده از آن تا حدودی راحت تر شود.

AMIDuOS

 شکل گرفتن همین افکار کافی بود تا شاهد عرضه برنامه ی قدرتمندی همچون بلواستکس باشیم. بلواستکس به کاربران این امکان را میداد تا بتوانند فایل های apk (بسیاری از فایل ها) را در کامپیوتر خود اجرا کنند. نمی توان از برنامه ی بلواستکس هیچ ایرادی گرفت اما شاید بسیاری از کاربران در استفاده از این برنامه راحت نباشند و دوست داشته باشند با برنامه دیگری فایل های apk را در ویندوز خود اجرا کنند.

اگر شما نیز جزوء همین دسته از افراد هستید پیشنهاد می کنیم از AMIDuOS استفاده کنید. به شما یقین میدهیم که اگر این برنامه از بلواستکس قدرتمندتر نباشد، ضعیف تر نخواهد بود. این نرم افزار قدرتمند به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به سادگی فایل های apk اعم از بازی ها و برنامه ها را به سادگی در کامپیوتر خود اجرا کنید. در ادامه به بررسی و معرفی بیشتر این برنامه میپردازیم:

سیستم عامل اندروید را به لپ تاپ یا کامپیوتر خود بیاورید!

android-and-windows

برنامه AMIDuOS گزینه ی مناسبی برای آن دسته از افرادی می باشند که تنها به سیستم عامل ویندوز دسترسی دارند. این نرم افزار می تواند سیستم عامل اندروید را به صورت شبیه سازی شده در ویندوز (لپ تاپ و تبلت) اجرا کند. شما می توانید سریعا و به سادگی در میان هرکدام از سیستم عامل ها که خواستید سوییچ کنید و سیستم عامل دلخواه خود را انتخاب کنید و از همان استفاده کنید.

 تجربه ای از سیستم عامل اندروید

android_windows_switch 

تجربه کردن برنامه AMIDuOS هیچ دست کمی از تجربه خوده اندروید نخواهد بود. این نرم افزار می توانید شبیه ساز آخرین نسخه از سیستم عامل محبوب و همه گیر اندروید باشد که بدون هیچ گونه محدودیتی و با سرعت بالا اجرا خواهد شد و می تواند سیستم عامل اندروید را به صورت 100% برایتان شبیه سازی نماید.

سازگاری برنامه هاandroid-app-compatibility

AMIDuOS تقریبا می تواند تمام اپلیکیشن هایی که در مارکت اندروید عرضه شده اند را در ویندوز اجرا کند. هنگامی که کار با این نرم افزار را شروع کنید ابتدا Amazon Appstore در اختیار شما قرار خواهد گرفت که می توانید با کمک AMIDuOS package installer برنامه های مورد نیازتان را به سادگی از مارکت گوگل دریافت کنید و از آنها استفاده کنید. این نرم افزارARM v7 را پشتیبانی می کند، لذا شما می توانید برنامه هایی که برای ARM v7 نوشته شده اند را در ویندوز خود داشته باشید و از آنها استفاده کنید.

 عملکرد این برنامه بسیار عالی است!

duos-3d-gaming-performance

AMIDuOS از شتاب دهندی سه بعدی استفاده می کند لذا شما می توانید تجربه ای لذت بخش از اجرای بازی ها و برنامه های اندروید در ویندوز خود داشته باشید. در این نرم افزار حتی گرافیکی ترین بازی های اندروید نیز با نرخ فریم بسیار بالا پخش خواهند شد و لذا شما هیچ مشکلی از بابت مشاهده بازی ها با کیفیت اصلی نخواهید داشت. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که کمترین میزان مصرف را از باتری لپ تاپ و تبلت را نیز خواهد داشت؛ بهینه سازی هایی که برای این برنامه انجام شده است سبب چنین چیزی شده است.

 پشتیبانی دستگاه

hardware-sensors-device-support

برنامه AMIDuOS از سخت افزاری لپ تاپ و تبلت شما استفاده می کند تا شما نزدیک ترین تجربه به استفاده از اندروید را داشته باشید. این برنامه از لوازم جانبی و سنسورها نیز برای شبیه سازی استفاده می کند. این موارد می توانند شامل چراغ قوه، قطب نما، دوربین با کیفیت بسیار بالا، میکروفون و … باشند…

 ذخیره سازی و به اشتراک گذاری فایل ها

storage-and-file-sharing

 امکان به اشتراک گذاری بین اندروید و ویندوز نیز توسط برنامه AMIDuOS پشتیبانی می شود بنابراین شما به آسانی می توانید اقدام به اشتراک گذاری فایل هایی نظیر عکس، فیلم و موسیقی در بین هردو سیستم عامل بنمایید. نکته بسیار جالب در مورد برنامه AMIDuOS پشتیبانی و امکان شبیه سازی کارت حافظه (SdCard) می باشد.

 نکات:

  1. برنامه AMIDuOS دارای دو نسخه 32 و 64 بیت است.
  2. پس از نصب کرک برنامه AMIDuOS را در محل نصب بجای فایل اجرایی اصلی کپی کنید.