Ampere

نسخه جدید و فول برنامه آمپر پرو جهت مدیریت و مانتیور شارژ و دشارژ گوشی Ampere Pro در اندروید

آیا حس می کنید باتری گوشی شما خراب شده و دیر شارژ می شود؟ فکر می کنید مشکل از کابل شارژ USB یا شارژر است یا مشکل از باتری است؟ دوست دارید بدانید کابل شارژ جدیدی که خریدید واقعا فست شارژ است؟ جواب تمام این سوالات و سوالات احتمالی دیگر شما در برنامه Ampere Pro است.

برنامه آمپر پرو اندروید جریان شارژ و دشارژ باتری شما را اندازه گیری می کند و به شما اطلاعات دقیقی در مورد سرعت شارژ و ظرفیت باتری می دهد.

توجه داشته باشید که این نرم افزار بر روی تمام گوشی های اندروید قابل نصب نیست چرا که برخی از گوشی های قدیمی هم نسل S3 سامسونگ همراه فاقد تراشه اندازه گیری مناسب (یا رابط کاربری) می باشند.

برنامه را اجرا کنید و 10 ثانیه منتظر بمانید و سپس بعد از این مدت زمان، شارژ شدن یا عدم شارژ به شما نمایش داده خواهد شد.

این موضوع به موارد زیر بستگی دارد

  • شارژ (USB/AC/Wireless)
  • کابل USB
  • نوع تلفن
  • اپ های در حال اجرا
  • نمایش نور گوشی
  • وضعیت وای فای و دیتا
  • وضعیت GPS

متأسفانه، برخی از دستگاه‌های سامسونگ مقادیر صحیح (اندازه‌گیری شده) (مانند S5) را ارائه نمی‌کنند، فقط حداکثر جریان شارژ ممکن را با پیکربندی واقعی کابل USB/شارژر ارائه می‌کنند. این یک مشکل فریمور است.

اگر برنامه همیشه 0 میلی آمپر را نشان می دهد، لطفاً از گزینه تنظیمات “Old measurement method” استفاده کنید. اگر دستگاه اندروید 5.0 به بالا دارید، می‌توانید برنامه را مجبور کنید از رابط اندازه‌گیری قدیمی استفاده کند.

میلی آمپر چیست و چرا دانستن میزان شدت جریان حداکثر شارژر ها مهم است؟

آمپر یکای سنجش جریان الکتریکی در دستگاه SI است و یک آمپر معادل 1000 میلی آمپر است. فرض کنید ظرفیت باتری گوشی شما 3500 میلی آمپر است. برای شارژ شدن کامل باتری گوشی شما باید حداقل از یک شارژر 2 آمپر استفاده کنید. با این شارژر حدود 1 ساعت و 45 دقیقه طول می کشد تا باتری گوشی شما 100% شود. اگر گوشی روشن باشد برنامه Ampere Pro به شما میزان آمپر مصرفی و آمپر ورودی از شارژر را نمایش می دهد و زمان فول شدن شارژ را تخمین می زند. البته سرعت شارژ شدن گوشی به میزان وات شارژر نیز بستگی دارد.

جهت افزایش عمر باتری گوشی خود بهتر است از شارژر های اصلی استفاده کنید و هنگام شارژ با گوشی کار نکنید. هیچ وقت از شارژر های ضعیف و قدیمی برای گوشی های جدید که ظرفیت باتری آنها زیاد است استفاده نکنید.

آپدیت Ampere تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.