Android Auto

برنامه Android Auto یک رابط کاربری بین گوشی و مانیتور خودرو است. توسط این برنامه می توانید گوشی خود را از طریق کابل USB به مانیتور خودرو متصل کنید و از برنامه هایی که از این سیستم پشتیبانی می کنند براحتی روی مانیتور خودرو استفاده کنید. به عنوان مثال اگر از اپ اسپاتیفای یا ویز بر روی گوشی خود استفاده می کنید براحتی می توانید از این اپ ها در مانیتور خودرو با ظاهر مخصوص و دکمه های بزرگ استفاده کنید.

برای استفاده از اپ اندروید اتو مانیتور اندرویدی خودروی شما باید از این قابلیت پشتیبانی کند.

Android Auto همراه هوشمند رانندگی شماست. اندروید اتو طوری طراحی شده است که استفاده از برنامه‌هایی را که دوست دارید از تلفنتان در هنگام سفر آسان‌تر کند.

اندروید اتو از دستیار صوتی گوگل بهره می برد و شما با گفتن جمله Ok Google می توانید فرامین صوتی را به برنامه ارسال کنید.

ویژگی های Android Auto

  • با استفاده از Google Maps یا Waze با ناوبری GPS و هشدارهای ترافیکی مسیر را پیدا کنید.
  • به روز رسانی مسیر، ETA، و هشدار ها را به صورت آنی دریافت کنید.
  • از دستیار Google بخواهید تقویم شما را برای شما بررسی کند تا بدانید کجا باید باشید.
  • با تنظیم یک پیام سفارشی مزاحم نشوید هنگام رانندگی از حواس پرتی در حین رانندگی اجتناب کنید.
  • با استفاده از Google Assistant تماس تلفنی برقرار کنید و تنها با یک ضربه به تماس های دریافتی پاسخ دهید.
  • به پوشه مخاطبین خود دسترسی داشته باشید و با استفاده از پیامک، Hangouts، WhatsApp، Skype، Telegram، WeChat، Kik، Google Allo و بسیاری از برنامه‌های پیام‌رسانی با دستیار Google پیام‌ها را ارسال و دریافت کنید.
  • اپ سرگرمی و موزیک پلیر های خود را مدیریت کنید. به برنامه های رسانه مورد علاقه خود از جمله Spotify، Pandora، iHeartRadio، Google Play Music، Amazon Music، SiriusXM، TIDAL – High Fidelity Music Streaming، Napster Music و Deezer گوش دهید. بسیاری دیگر از برنامه های موسیقی، رادیو، اخبار، اخبار ورزشی، کتاب های صوتی و پادکست نیز پشتیبانی می شوند.

نرم افزار Android Auto برنامه ای بسیار جامع و کاربردی حین استفاده از رانندگی است که توسط آن قادر خواهید بود به تلفن همراه خود دسترسی بسیار زیادی داشته باشید. در ادامه می توانید این برنامه جذاب را از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

آپدیت Android Auto تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.