AB Evolution 2022

دانلود نسخه جدید بازی آنلاین و سرگرم کننده انگری بردز اوولوشن AB Evolution 2022

گرافیک عالی و جزئیات زیاد
گیم پلی رقابتی و جذاب در سبک RPG (نقش آفرینی)
محصول استودیوی فنلاندی Rovio Entertainment Ltd

توجه: این بازی فقط بر روی اندرویدهای 5.0 به بالا اجرا خواهد شد.

Angry Birds Evolution هفدهمین عنوان از سری بازی های پرندگان خشمگین یا Angry Birds یعنی محبوب ترین سری بازی های موبایلی می باشد که در جولای 2016 اولین نسخه آزمایشی خود را عرضه کرد. نسخه نهایی این بازی در فوریه 2017 تولید و عرضه شد. Angry Birds Evolution توسط استودیوی Chimera Entertainment تولید و توسط کمپانی Rovio منتشر شده است.

ویژگی های بازی انگری بردز اوولوشن

  • سبک نقش آفرینی (Role Playing)
  • گیم پلی سرگرم کننده و رقابتی و آنلاین
  • وجود بیش از 100 کاراکتر شامل ده ها کاراکتر جدید
  • امکان ساخت و شخصی سازی تیم شخصی خودتان
  • شرکت در رقابت های آنلاین
  • قابلیت ارتقاء و تمرین دادن به پرندگان

معرفی و بررسی بازی Angry Birds Evolution

سری بازی های پرندگان خشمگین به قدری محبوب هستند که حالا صاحب امتیاز اصلی آن ها یعنی کمپانی فنلاندی Rovio از این محبوبیت برای ساخت عناوین جدید استفاده کند. بازیانگری بردز اولوشن که نام دیگر آن Angry Birds TNT می باشد، جدیدترین عنوان منتشر شده در سال 2017 از سری بازی های Angry Birds می باشد که می توان آن را نسخه ای تکامل یافته از بازی Angry Birds Epic در سبک نقش آفرینی دانست.

در بازی انگری بردز اوولوشن که اصلی ترین تفاوت آن وجود تعداد بسیار بیشتر کاراکترها می باشد، شما در نقش رهبر پرندگان مثل همیشه باید به جنگ با خوک های سبز و بد ذات بروید. در AB Evolution 2022 بیش از 100 کاراکتر مختلف طراحی و شخصیت پردازی شده اند که حداقل بیش از 60% آن ها جدید هستند! می توانید تیم انتخابی خودتان را ایجاد کرده و از کاراکترهای مختلف در آن استفاده کنید.

وظیفه شما ساخت یک تیم قوی برای مقابله با رقبایتان است. بخش اصلی بازی بخش Arena می باشد. بخشی که در آن می توانید با بازیکنان سرتاسر دنیا به صورت آنلاین رقابت دهید. همانطور که از نام بازی پیدایست، تمرکز شما می بایست بر روی تکامل بخشیدن به تیم و کاراکترهایتان باشد. باید با کسب امتیاز و منابع بیشتر، تیم خود و پرندگان را ارتقاء داده تا در مبارزات بعدی قوی تر باشید.

آپدیت AB Evolution 2022 تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.