Angry Birds Go!

بازی انگری بردز گو Angry Birds Go

عرضه شده توسط کمپانی Rovio
نسخه معمولی + نسخه مود شده
بیش از 100 میلیون دانلود از گوگل پلی

کمپانی Rovio از آن دسته کمپانی هایی است که زیاد علاقه مند به تغییر سیر خط کاری خود نیست و ترجیح میدهد سیر قبلی خود را پیش گرفته و همان را انجام دهد. این موضوع در بازی هایی که توسط این کمپانی منتشر می شوند کاملا مشهود است و اما این کار تا حدودی نیز برای این شرکت جنبه های مثبتی داشته است که سری بازی های انگری بردز منحصرا تحت عنوان کمپانی Rovio شناخته شوند. همانطور که اطلاع دارید این کمپانی سری بازی های انگری بردز را با پسوند های متفاوتی به بازار عرضه کرده است و در حاضر چندین نسخه از این بازی را تحت عنوان های مختلف در گوگل پلی قرار داده است که این بار قصد یکی دیگر از بازی های این کمپانی با نام Angry Birds Go را داریم.

ویژگی ها:

  • رانندگی در مسیرهای مختلف
  • امکان استفاده از ماشین های متفاوت
  • انجام بازی در محیط های سه بعدی رنگارنگ
  • قابلیت ارتقاء دادن ماشین خود
  • وجود قدرت های مختلف و منحصر به فرد در بازی
  • دارای حالت های مختلف برای انجام بازی

Angry Birds Go عنوان نسبتا متفاوتی از کمپانی Rovio می باشد که در آن شاهد رقابت در بین پرندگان به وسیله اتوموبیل خواهید بود. در این بازی پرنده ها سوار ماشین شده اند تا رقابتی تنگاتنگ با هم داشته باشند. در این بازی ماشین های متفاوتی برای پرنده ها در نظر گرفته شده است که با استفاده از آن می توانند به رقابت بپردازند.

امکان ارتقاء دادن ماشین ها برای کاربران وجود دارد و می توانید ماشین ها را ارتقاء دهید تا با قدرت بیشتری از آنها استفاده کنید. بازی Angry Birds Go در مکان های متفاوتی انجام می شود و شاهد محیط های سه بعدی بسیار جذاب و متفاوتی خواهید بود که هیجان بازی را دوچندان میکند. همچنین در طی بازی قدرت های UPS مختلفی وجود دارد که می توانید از آنها برای پیش بردن بازی استفاده کنید.

ویژگی های نسخه مود:

Mod 1:

– Unlimited Gems (increase instead of decrease)
– Unlimited Coins (increase instead of decrease)
– Unlocked/Owned All Karts
– Unlimited Energy
– Ad-Free

Mod 2:

– Unlimited Gems (increase instead of decrease)
– Unlimited Coins (increase instead of decrease)
– Unlimited Energy
– Unlimited Ability (use it many times to get gems)
– Unlocked/Owned All Karts
– Unlocked Jenga
– Ad-Free
– Stupid AI