Assassin's Creed Rebellion: Adventure RPG

بازی زیبا و جذاب Assassin’s Creed: Rebellion

سومین بازی رسمی از سری بازی های Assassin’s Creed برای اندروید

گرافیک مثال زدنی با طراحی های فانتزی

محصول کمپانی UBISoft

توجه: بازی آنلاین است.

سری بازی های Assassin’s Creed به معنای واژه جزو بازی های انقلابی دهه اخیر هستند که در لیست محبوب ترین بازی ها نیز همیشه در بالای لیست قرار دارند. این روزها کمپانی یوبی سافت سازنده و منتشر کننده این سری بازی ها با تأسیس استودیوهای بازی سازی موبایل در کنار دیگر استودیوهای بازی سازی خود، در بازار بازی های موبایلی نیز حرف های زیادی برای گفتن دارد. این کمپانی پای سری بازی های Assassin’s Creed را نیز به بازی های موبایلی کشانده است. بعد از Assassin’s Creed Pirates و Assassin’s Creed Identity در سال 2017 شاهد عرضه شدن بازی Assassin’s Creed: Rebellion برای سیستم عامل های Android و iOS هستیم.

ویژگی ها :

  • طراحی های عالی و فانتزی
  • جزئیات گرافیکی بسیار بالا
  • گیم پلی روان و حرفه ای در سبک Tap & Action
  • ژانر اکشن با محوریت استراتژیک، نقش آفرینی و مدیریتی
  • اقتباس گرفته شده از داستان فیلم سینمایی Assassin’s Creed
  • وجود بیش از 40 شخصیت از جمله شخصیت های محبوب و اصلی سری بازی های Assassin’s Creed مثل Aguilar , Ezio و …
  • وجود موسیقی های متن فوق العاده شنیدنی و معروف سری بازی های Assassin’s Creed به ویژه Assassin’s Creed II
  • قابلیت ساخت و گسترش انجمن برادری اسسین ها (Assassins Brotherhood)
  • قابلیت ساخت و ارتقاء سلاح های پیشرفته
  • امکان ارتقاء هر شخصیت و کسب ویژگی ها ، قدرت ها و توانایی های جدید

معرفی و بررسی بازی Assassin’s Creed: Rebellion

بازی Assassin’s Creed: Rebellion عنوان اولین بازی در سبک Strategy-RPG از سری بازی های Assassin’s Creed می باشد که برای اولین بار در جولای 2017 به صورت عمومی برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس منتشر شد. این بازی با اقتباس از خط داستانی فیلم سینمایی Assassin’s Creed ساخته شده است و شخصیت اصلی آن نیز شخصیت اصلی فیلم یعنی Aguilar می باشد.

در Assassin’s Creed: Rebellion وظیفه شما ساخت و گسترش انجمن برادری اسسین ها می باشد. در این بازی، دو بخش اصلی وجود دارد. بخش اول بخش اکشن بازی می باشد که طی آن شما توسط شخصیت های در دست داشته می بایست مراحل را پی بگیرید و با المان های اکشن و استراتژیک بهترین نتیجه را کسب کنید. در بخش دوم، شما می بایست انجمن برادری خود را در یک بخش کاملاً مدیریتی ایجاد کرده و گسترش دهید. این بخش از بازی شباهت خیلی خاصی به بازی Fallout Shelter دارد.

در بازی Assassin’s Creed: Rebellion شخصیت های دیگری هم از این سری بازی وجود دارند که پر رنگ ترین آن ها، Ezio Auditore می باشد. شما قادر هستید تا تیم مخصوص به خود را تشکیل داده و از شخصیت های دلخواه خود استفاده کنید. می توانید هر شخصیت را در سطوح مختلف ارتقاء دهید. همچنین امکان استفاده و ساخت سلاح های جدید نیز در این بازی تعبیه شده است.

گرافیک بازی بسیار جذاب و طراحی های فانتزی شخصیت ها، رنگ و بوی جدیدی به این بازی بخشیده است و باعث شده است که با دیگر بازی های Assassin’s Creed تفاوت فاحشی داشته باشد. گیم پلی روان و اکشن Assassin’s Creed: Rebellion نیز از جذابیت خاصی برخوردار است. سبک بازی Tap & Action می باشد و شما قادر به کنترل لحظه ای شخصیت بازی نیستید و می بایست از میان گزینه هایی که قابل استفاده هستند، گزینه استراتژیک بهتر را انتخاب کنید.

آموزش نصب: بعد از دانلود و استخراج فایل دیتا از حالت فشرده، فولدر com.ubisoft.accovenant را به Android/obb در حافظه داخلی انتقال داده و بازی را نصب و اجرا کنید.

? ویدئوی گیم پلی بازی :

[RoyalSlider Error] No post attachments found.