Avatars+: masks and effects & funny face changer

عکاسی خنده دار و اعمال تصاویر حیوانات با اواتار پلاس Avatars+

نسخه فول آنلاک با تمام قابلیت های موجود

Avatars+ یک نرم افزار بسیار جالب و خلاقانه در زمینه عکاسی با جنه فان و خنده دار است که برای اسمارت فون های اندرویدی توسط شرکت موفق KVADGroup طراحی و منتشر شده است. در این برنامه زیبا به طرز جالبی عکاس را به خنده در اورده و علاوه بر خلق یک تصویر هنری و منحصر به فرد از خود، میتوانید ساعت ها مجذوب و سرگرم قابلیت های بی نظیر ان شوید. با این نرم افزار جدید، بدون نیاز به مهارت های عکس برداری و تنها با چرخش، مقیاس بندی و استفاده از جلوه های هنری، اعمال ماسک های رنگارنگ و بازی با فیلتر های متنوع، چهره هایتان را به یک حیوان برش خورده یا جادوگر خنده دار تبدیل کنید.

Avatars+

ویژگی ها:

  • دارای بیش از 10 ها ماسک جذاب از حیوانات، پرندگان، زامبی ها و…
  • امکان ذخیره ساری تصاویر هنری خلق شده در حافظه دستگاه
  • قابلیت به اشتراک گذاری تصاویر در شبکه های اجتماعی مختلف
  • دارای ابزار ارایش، ارایش های مضحک، بینی ها، گوش های خنده دار و…
  • امکان ترکیب کردن چندین ماسک و قابلیت از مجموعه های مختلف
  • رابط کاربری بسیار جذاب و ساده با محیطی خنده دار

عکس های خود را برای ایجاد اواتار های منحصر به فرد درجه یک و جوک های خنده دار به Avatars+ بسپارید. این نرم افزار زیبا، با داشتن ماسک های مختلف از  حیوانات و پرندگان، ابزار ارایش، ارایش های مضحک، بینی ها، گوش های خنده دار، زامبی ها، چشم های غول پیکر و عینک های بزرگ و… به یکی از جامع ترین برنامه های عکاسی در این زمینه تبدیل شده است. همچنین ترکیب کردن چندین ماسک و قابلیت از مجموعه های مختلف گنجانده شده در این برنامه نیز از دیگر ویژگی های شاخص ان به شمار میرود.

گفتنی است که با بهره گیری از قابلیت های بی نظیر این برنامه، میتوانید به راحتی تصاویر خلق شده وشگفت انگیز خود را در صورت تمایل با دوستان در شبکه های اجتماعی  مختلف مانند اینستاگرام، فیسبوک، تلگرام و… به اشتراک گذاشته و به وسیله ان، دوستان بیشتری یافته و محبوبیت بیشتری کسب نمایید. استفاده از تصاویر گالری یا دوربین گوشی های هوشمند در کنار رابط کاربری بسیار جذاب و ساده به خوبی توانسته این برنامه را از سایر برنامه های مشابه متمایز ساخته و ان را صدر نشین نرم افزار های رایگان و البته فان در مارکت اندروید کند.