جدیدترین نسخه برنامه Avira AppLock plus

برنامه های مختلفی برای بالاتر بردن سطح امنیتی گوشی ساخته و منتشر می شوند. اما همیشه این امنیت به معنای دور نگه داشتن گوشی از ویروس ها و برنامه های مخرب نیست. بلکه گاهی اوقات حفظ حریم شخصی در گوشی نیز جزو موارد امنیتی محسوب می شود.

برنامه Avira AppLock plus یک ابزار کاربردی است که توسط شرکت Avira که یکی از بزرگترین شرکت های امنیتی است ساخته و منتشر شده است. برای حفظ حریم شخصی گوشی و برنامه ها یکی از راه ها قرار دادن قفل امنیتی بر روی برنامه ها می باشد. با این کار می توانید ان ها را از دسترسی افراد غیر دور نگه دارید. این برنامه نیز دقیقا همین کار را برای شما انجام می دهد و می توانید با استفاده از ان به سادگی بر روی برنامه های مختلف خود رمز عبور گذاشته تا ان ها را از دسترسی افراد دیگر دور نگه دارید. برنامه دارای رابط کاربری بسیار اسانی است و امکانات مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید در زمان مورد نظر خود امنیت برنامه ها را حفظ کنید.

Avira AppLock plus دانلود برنامه فقل گذاشتن روی برنامه

ویژگی های برنامه Avira AppLock plus

  • ارائه ای از شرکت امنیتی Avira
  • رابط کاربری بسیار اسان برنامه
  • امکان قرار دادن رمز عبور برای برنامه ها
  • امکان محدود سازی برنامه ها برای کودکان
  • امکان کنترل گوشی از راه دور
  • امکان تعیین زمان بندی برای قفل کردن برنامه ها
  • امکان قفل کردن برنامه ها بر اساس موقعیت مکانی شما
  • طراحی بسیار کاربردی برنامه
  • و امکانات دیگر

همان طور که گفته شد برنامه Avira AppLock plus یک ابزار امنیتی بسیار پر کاربرد است که توسط یکی از بزرگ ترین شرکت های امنیتی ساخته شده است. برنامه دارای رابط کاربری بسیار آسانی و کاربردی می باشد و با استفاده از ان می توانید به سادگی با تعیین یک رمز عبور برنامه های خود را از دسترس افراد دیگر دور نگه دارید. یکی از دسته افرادی که دسترسی ان ها به برخی برنامه ها ممکن است خوب نباشد کودکان هستند که با استفاده از این برنامه می توانید به سادگی دسترسی ان ها را محدود کنید.

همچنین می توانید از راه دور گوشی کودکان خود را کنترل کرده و دسترسی های آن ها را به برنامه های مختلف محدود کنید. امکان تعیین زمان بندی برای قفل شدن برنامه ها توسط این برنامه وجود دارد و می توانید برنامه ها را تنها زمانی که لازم است قفل نگه دارید و در بقیه ی موارد دسترسی به آن ها را ازاد گذاشته تا از شر وارد کردن رمز عبور خلاص شوید. همچنین می توانید برنامه ها را بر اساس موقعیت مکانی محدود کنید. بدین صورت که منطقه ای را برای قفل شدن برنامه ها انتخاب می کنید و به محض ورود به آن ناحیه برنامه قفل برنامه ها را فعال می کند.