Inventory & Barcode scanner & WIFI scanner

دانلود نرم افزار اسکنر بارکد Inventory & Barcode Scanner

قابلیت اسکن بارکد و انتقال اطلاعات به ویندوز از طریق Wifi

برنامه های اسکنر که برای گوشی های همراه عرضه شده است طرفدارهای بسیار زیادی به دست آورده است. کدهای بارکد هرکدام جمله یا حروفی را یدک می کشند اما تنها با استفاده از بارکد خوان ها امکان دیکد کردن آن را خواهید داشت. Barcode Scanner & Inventory که با نام XSCANPET نیز شناخته می شود یکی از حرفه ای ترین بارکد اسکنر های ساخته شده برای اندروید است.

ویژگی ها:

  • استفاده از تکنولوژی های جدید پردازش تصویر جهت اسکن و تحلیل بارکد های مختلف از جمله UPC و EAN
  • استفاده از هر دو پردازنده در در دستگاه های دارای سی پی یو های دو هسته ای و بالاتر که سبب افزاش چشمگیر سرعت برنامه شده است
  • بازنویسی سورس برنامه توسط جاوا نسخه 6
  • رابط کاربری بهبود یافته
  • پشتیبانی عمومی برای اسکن کردن تگ های NFC
  • استفاده از فلاش دوربین در محیط های کم نور
  • عدم ذخیره اطلاعات دریافتی در برنامه
  • انقال بارکد به ویندوز (محیط های متنی) از طریق Wifi

 Barcode Scanner برنامه برای دیکد کردن بارکدهای مختلف برای گوشی های اندرویدی می باشد. برای استفاده از این برنامه اسکنر بارکد، کافی است تا دوربین گوشی خود را بر روی تصویر بارکد بگیرید تا در مدت زمان کوتاهی رمز مربوط به آن بارکد شناسایی شده و از آن استفاده کنید.

این برنامه از تکنولوژی های جدید UPC و EAN برای پردازش تصاویر اسکنی استفاده می کند. در محیط هایی که نور آن کم باشد، Barcode Scanner می تواند از فلشر گوشی نیز به عنوان چراغ قوه استفاده کرده و آن محیط را روشن کند تا اسکن کردن تصویر بدون مشکل انجام شود.

همچنین این برنامه قادر است تا از طریق UltraVNC به ویندوز متصل شده و بارکد های اسکن شده را در محیط های متنی ویندوزی وارد کند. این بدین معنی است که توسط این برنامه می توانید گوشی خود را به یک بارکد اسکنر واقعی تبدیل کنید!

برای انجام این کار نیازمند به نصب UltraVNC هستید که برای دانلود قرار داده شده است. نحوه کانفیگ UltraVNC را نیز می توانید در این لینک مشاهده کنید.

پس از نصب UltraVNC وارد تنظیمات برنامه Barcode Scanner شوید در در قسمت wifi scanner آی پی را مطابق با آی پی محلی ویندوز که 192.168.*.* است وارد کنید. پورت 5900 پیش فرض بوده و رمز نیز یک رمز 6 رقمی است که در تنظیمات UltraVNC قابل تعریف است.

دقت کنید که هنگام اتصال به ویندوز اگر از وی پی ان و فایروال استفاده می کنید آنها ها غیر فعال کنید تا اتصال کامل برقرار شود.

 Barcode Scanner+ نیز برنامه های مشابه با قابلیت های کمتر و استفاده راحت تر است که از آن نیز می توانید استفاده کنید.