Basketball Stars

بازی آنلاین و بسیار زیبای Basketball Stars

محصولی از شرکت سوئیسی Miniclip.com سازنده بازی جهانی Soccer Stars

گرافیک عالی در کنار گیم پلی رقابتی در سبک مسابقات بسکتبال

بازی های آنلاین امروزی، سهم عظیمی از بازی های موبایلی را در بر گرفته اند و در این زمینه، استودیوی خلاق Miniclip.com با ساخت و عرضه چندین بازی مشهور و دوست داشتنی در این میدان رقابت، حریف بسیار مقتدری به شمار می رود. سال 2014 با عرضه بازی Soccer Stars توسط این استودیو، انقلابی جدید در بازی های ساده دو بعدی و آنلاین ایجاد شد. بازی که توانست با کسب حداکثری مخاطبان، الگویی مناسب برای دیگر بازی ها نیز باشد. این بازی از دیوار مستحکم دفاعی خاصی برخوردار است و همین موضوع باعث شده است تا هیچ نسخه هک شده ای از بازی های آنلاین Miniclip یافت نشود. محبوبیت جهانی Soccer Stars و به دنبال آن بازی هایی مثل Agar.io ، سازندگان این بازی ها را تشویق به تولید یک بازی برای علاقه مندان به ورزش بسکتبال کرد. بازی Basketball Stars عنوان جدید این استودیو در سال 2016 می باشد.

ویژگی ها :

 • گرافیک جذاب و طراحی های سه بعدی
 • طراحی عالی محیط
 • گیم پلی ساده اما بسیار سرگرم کننده و چالش برانگیز
 • سبک مسابقات بسکتبال دو نفری
 • قابلیت رقابت با هزاران پلیر گوناگون در نقاط مختلف دنیا به صورت آنلاین
 • قابلیت شرکت در مسابقات دوستانه، تورنومنت و …
 • دارای بخش شرط بندی با مقادیر مختلف
 • قابلیت شخصی سازی بازیکن ها و بسکتبالیست ها
 • وجود مکان های مختلف و زمین های بازی گوناگون
 • قابلیت کسب سطح بیشتر (Level Up)
 • یادگیری آسان و قابل بازی برای تمام سنین
 • توانایی دریبل، دفاع، پرتاب، بلاک، ربودن توپ و …

معرفی و بررسی بازی Basketball Stars

اگر شما هم از پلیرهای بازی های آنلاین موبایل باشید، به احتمال زیاد با بازی های استودیوی Miniclip.com آشنا هستید. محبوب ترین این بازی ها، بازی Soccer Stars می باشد که طرفداران بسیار و مخاطبان میلیونی دارد. این بازی ساده اما بسیار دوست داشتنی جرقه ای برای ساخت بازی های دیگر توسط این استودیو شد. بازی Basketball Stars (ستارگان بسکتبال) از جمله همین بازی ها می باشد که بعد از محبوبیت Soccer Stars تولید و در ماه مارس سال 2016 عرضه شد.

بازی Basketball Stars بر خلاف بازی Soccer Stars که از گرافیک دو بعدی و طراحی های کاملاً فلت و ساده در آن استفاده شده است، دارای جزئیات گرافیکی بالا ، طراحی های سه بعدی و بسیار واقع گرایانه می باشد. در بازی Basketball Stars درست همانند Soccer Stars ، تمام ویژگی های اصلی بازی به صورت آنلاین می باشند. شما می توانید با ساخت یک اکانت و یا استفاده از اکانت گوگل خود وارد بازی شده و یا به صورت مهمان بازی را انجام دهید.

بررسی گیم پلی بازی Basketball Stars

در Basketball Stars رقابت های آنلاین دو نفره بسکتبال برگزار می شود. شما به صورت اتفاقی و همزمان با کسی که درخواست یک رقابت را می دهد، وارد یک مسابقه می شوید. وظیفه شما این است که طی مدت زمان تعیین شده، بیشترین مقدار توپ ها را داخل سبد انداخته و امتیاز کسب کنید. همزمان با شما، رقیبتان نیز در همان سبد توپ های خود را می اندازد. اگر در یک زمان خاص توپ های دو طرف پرتاب شوند، ممکن است به یکدیگر برخورد کنند!

بار هر بار کسب امتیاز توسط پرتاب توپ در سبد، مصافت شما با سبد دورتر می شود و این یعنی چالش شما بیشتر خواهد شد. البته باید گفت که گل شدن توپ ها از مصافت دورتر لذت خاصی هم به دنبال دارد. پس از پایان زمان، کسی که بیشترین امتیاز را گرفته باشد برنده مسابقه است. در صورت تساوی در مرحله اول، مرحله دوم برای تعیین برنده آغاز می شود. گیم پلی بازی نیز بسیار ساده و قابل فهم می باشد. شما در کمتر از 5 ثانیه می توانید سبک بازی را به خوبی متوجه شوید. اما درست وقتی که فکر می کنید بازی ساده است، پرتاب های اشتباه و هدف گیری های نادرست به شما ثابت می کنند که زود قضاوت کرده اید.

در بازی Basketball Stars می توانید از آیتم های مخفی و قابل آزاد شدن زیادی بهره مند شده و همچنین بسکتبالیست خود را به صورت دلخواه شخصی سازی کنید. بازی Basketball Stars یک بازی سبک و کم حجم می باشد که با اینترنت های معمولی نیز قابل استفاده است. اگر شما هم از علاقه مندان به بازی های ورزشی به خصوص مسابقات بسکتبال خیابانی هستید، پیشنهاد می کنیم بازی زیبای Basketball Stars را امتحان کنید.

آپدیت Basketball Stars تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.