سال 2019 از سال های تکرار نشدنی در تاریخ سینما محسوب می شود. در این سریال فیلم های بلاک باستر زیادی اکران می شوند. برخی از این بلاک باسترها فیلم های جدید هستند و برخی دیگر دنباله، پیش درآمد و یا ریبوت فیلم های قبلی هستند. برای مثال فیلم های جان ویک: بخش 3 – پارابلوم و سرزمین زامبی ها: دابل تپ دنباله فیلم های قبلی خود هستند. در این سال آثار مهمی همچون شیرشاه، دامبو و علاءالدین با استفاده از تکنولوژی CGI بازسازی شده اند که همگی متعلق به والت دیزنی هستند. این کمپانی فیلمسازی بلند آوازه علاوه بر بازسازی های ذکر شده، قرار است داستان اسباب بازی 4، فروزن 2، آرتمیس فاول و همچنین فیلم مالیفیسنت: معشوقه شیطان را در این سال اکران شود.

ایران زیرنویس

البته این تمام ماجرا نیست! این کمپانی همچنین سه فیلم از دنیای سینمایی مارول و همچنین قسمت جدید جنگ ستارگان که هنوز عنوان مشخصی ندارد را برای اکران در این سال آماده کرده است. کمپانی های فیلمسازی دیگر مانند یونیورسال پیکچرز، فاکس قرن بیستم، کلمبیا پیکچرز، برادران وارنر و سونی اینترتینمنت هم بیکار ننشسته اند و فیلم های بسیار بزرگی برای اکران دارند. کمپانی یونیورسال امشال چندین فیلم ترسناک از جمله فیلم های “ما / Us”، “روز مرگت مبارک 2” و “ما / Ma” را برای اکران دارد. فیلم های ترسناک دیگری همچون قبرستان حیوانات خانگی، نفرین لیورونا، آن: قسمت دوم، آنابل 3، برایت برن، دکتر اسلیپ و غیره در این سال منتشر می شوند. بهتر است که فیلم های ترسناک را با زبان اصلی و با استفاده از زیرنویس فارسی تماشا کنید. چون در این فیلم ها، موسیقی فیلم به طور کامل حفظ می شود و فیلم بهتر می تواند شما را دچار تعلیق کند.

دانلود فیلم و زیرنویس فارسی فیلم ها

امروزه سایت های زیادی در زمینه دانلود زیرنویس فارسی فعالیت می کنند و دانلود زیرنویس کار بسیار آسانی به شمار می رود. برای مثال سایت دانلود زیرنویس فارسی ایران زیرنویس یکی از سایت های مرجع و بروز دانلود زیرنویس است که شما را از سایت های دیگر بی نیاز می کند. از دیگر فیلم های بسیار مهم 2019 می توان به فیلم جدید کوئنتین تارانتینو اشاره کرد که در اواسط تابستان اکران می شود. در این فیلم که بر روی قتل شارون تیت تمرکز دارد، بازیگرانی همچون برد پیت، لئوناردو دیکاپریو، آل پاچینو و مارگو رابی بازی می کنند. فیلم های ابرقهرمانی را فراموش نکرده ایم! در این سال فیلم های ابرقهرمانی کاپیتان مارول، انتقام جویان: آخر بازی، مرد عنکبوتی: دور از خانه، شزم، پسر جهنمی، جوکر، شیشه، جهش یافته های جدید و سونیک خارپشت اکران می شوند.

البته برای ما مخاطبان ایرانی امکان تماشای فیلم های مذکور در سینما وجود ندارد و ما باید از سایت های دانلود فیلم استفاده کنیم. در واقع، دانلود فیلم رایج ترین روش ما برای تماشای فیلم های روز دنیاست. سازندگان سریع و خشن هم امسال فیلم “سریع و خشن تقدیم می کند: هابز و شاو” را برای اکران دارند که اسپین آف مجموعه محسوب می شود. اسپین آف مردان سیاه پوش هم با عنوان “مردان سیاه پوش بین المللی” در این سال اکران می شود. امسال همچنین دنباله فیلم گودزیلا اکران می شود. این فیلم که “گودزیلا: سلطان هیولاها” نام دارد، در رده فیلم های کایجو قرار می گیرد و یکی از مورد انتظارترین فیلم های 2019 در سراسر دنیا است.

همه چیز به دنیای فیلم و سینما خلاصه نمی شود. امسال قرار است آخرین فصل از برجسته ترین عنوان تلویزیونی یعنی سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) منتشر شود. فصل 8 (آخر) این سریال 6 قسمت دارد و از تاریخ 25 فروردین 1398 از شبکه اچ بی او (HBO) پخش می شود. با توجه به اینکه نسخه های زیادی از این سریال منتشر می شود، برای

دانلود زیرنویس فارسی سریال گیم آف ترونز به یک مرجع دانلود زیرنویس بروز و کامل مانند ایران زیرنویس نیاز است. در سال 2019 همچنین فصل جدید سریال های پیکی بلایندرز، چیزهای عجیب، دروغ های کوچک بزرگ، آقای ربات، بهتره با سول تماس بگیری و سریال مورد انتظار واچمن پخش می شوند.

به نظر شما جای چه فیلم ها و سریال هایی در این مقاله خالی بود؟ منتظر نظرات شما هستیم.