Bid Wars: Pawn Empire - Storage Auction Simulator

بازی Bid Wars: Pawn Empire عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های استراتژی است که توسط تیم توسعه Tapps Games طراحی و منتشر شده است.

مناقصه در مزایده های ذخیره سازی ، به ویژه آنهایی که به اندازه کافی برای شرکت در بازی های تلویزیونی هستند ، روشی بسیار مناسب برای درآمدزایی است. و هنگامی که بازی سودآوری شما به نسبت های حماسی دست یابد ، می توانید بازی تجاری خود را شروع کنید و سپس به یک سازنده شهر تبدیل شوید.

Bid Wars: Pawn Empire یک بازی حراج و فروش است که در آن شما می توانید اصل بازی را یاد بگیرید. اگر عاشق هیجان بازی های تلویزیونی هستید ، این بازی ذخیره سازی عتیقه روز شما را رقم خواهد زد.

در گیم پلی بازی Bid Wars: Pawn Empire از معاملات هوشمند خود در حراج های ذخیره استفاده کنید و ساختمان های جدید را برای مجموعه خود باز کنید. سپس ، کسب و کار ساخت و ساز در شهر خود را گسترش داده و درآمد بیشتری کسب کنید.  رقابت خود را در حراجی های ذخیره سازی صندلی مانند هیچ بازی عتیقه ای دیگر نتوانید بازآفرینی کنید. اما اجازه ندهید که بازی تجاری شما را بترساند. را در حراجی های سراسر دنیا سریعتر از رقبای خود انتخاب کنید ، تحلیل و پیشنهاد دهید.

در این بازی فروش گاراژ ، فروشگاه پیاده خود را راه اندازی کنید ، که همه تنش و هیجان بازی های تلویزیونی را به ارمغان می آورد ، و دستاوردهای کمیاب و ارزشمند خود را به نمایش می گذارد. از طریق بازی با یک داستان و شخصیت های جذاب زندگی کنید. در یک بازی ثروتمند و پر از پیچ و تاب ، تلاش خود را برای تبدیل کردن مشاغل خانوادگی متلاطم خود به یک امپراتوری تجاری در سطح شهر دنبال کنید.

در بازی Bid Wars: Pawn Empire طیف گسترده ای از وسایل عجیب و غریب را در فروشگاه پیاده خود انتخاب کنید ، از عتیقه های نادر که می توانید به اتومبیل ها و قایق ها برگردانید ، می توانید در یک بازی فروش گاراژ ، دقیقاً مثل تلویزیون واقعیت مورد علاقه کانتینر مورد علاقه خود را بازسازی و فروش کنید.

بازی Bid Wars: Pawn Empire عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های استراتژی و شبیه سازی خرید و فروش و معامله است که می تواند آموزنده نیز باشد. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.