Bid Wars - Auction Simulator

جدیدترین نسخه بازی جذاب و هیجان انگیز نبرد مزایده Bid Wars – Storage Auctions مود شده اندروید

گیم پلی جذاب و سرگرم کننده – شرکت در مزایدات داغ

بازی Bid Wars – Storage Auctions فوق العاده است. یک بازی هیجان انگیز که به شما هیجان شرکت در مزایده ها و حراجی ها را القاء می کند. در بید وارز شما با پولی که دارید باید وارد مزایدات داغ و هیجان انگیز شوید. شرکت در این مزایدات می توانند برای شما سودآور یا به ضرر شما باشد. شما باید به دنبال اشیاء عتیقه و دیگر چیز‌های با ارزش باشید وآنها را با بهترین قیمت بخرید. با رقیبان خود در مزایدات به شدت درگیر خواهید شد و باید برای پیروزی و خرید بهترین اقلام از زمان استفاده کنید و بهترین پیشنهاد های خود را ارائه دهید.

پس از شروع بازی Bid Wars شما با چند نفر دیگر وارد یک رقابت و مزایده خواهید شد. قیمت پایه اعلام و حراجی آغاز می شود. هر کس قیمت بیشتری بدهد برنده مزایده است. اگر بخت با شما یار باشد و برنده مزایده شوید می توانید اقلام خریداری شده را با قیمت بالاتر بفروشید و سود کنید. اما گاهی ممکن است در این حراجی ضرر کنید و اقلام خریداری شده فاقد ارزش باشد.

پول شما روز به روز بیشتر می شود و می توانید در شهر‌های دیگر و در حراجی های بزرگتر با قیمت‌های نجومی شرکت کنید و تبدیل به یک سرمایه دار شوید.

بازی Bid Wars – Storage Auctions یکی از معروفترین و پرطرفدارترین بازی های منتشر شده برای اندروید است و پیشنهاد می کنیم حتما آن را بازی کنید.

آپدیت Bid Wars - Auction Simulator تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.