Blades of Brim

دانلود نسخه جدید بازی Blades of Brim مود شده – بازی سبک رانر و بدو بدو برای اندروید

بازیهای سبک رانر دارای طرفداران بسیار زیادی بوده و هستند. از جمله محبوب ترین و سری های اول این سبک از بازی ها می توان موج سواران مترو را نام برد که دارای طرفداران بسیار زیادی است و هنگام عرضه خود با استقبال بی نظیری روبه رو شد. این بار قصد معرفی یکی دیگر از سری همین بازی ها تحت عنوان Blades of Brim را داریم که توسط استودیوی SYBO طراحی و در پلی استور معرفی شده است. SYBO استودیوی سازنده بازی موج سواران مترو نیز می باشد و تجربه هایی که از این بازی به دست آورده را به طور حتم در Blades of Brim پیاده کرده است.

ویژگی های بازی رانر Blades of Brim اندروید

  • وجود دشمنان ترسناک و نفرت انگیز
  • کامل کردن مراحل بازی
  • آنلاک کردن قهرمان های افسانه ای
  • اسلحه های قدرتمند و قابل ارتقا
  • افزایش توانایی ها و تغییر ظاهر
  • استفاده از اسب و اژدها
  • دویدن بر روی دیوار برای حرکت
  • تبدیل شدن به بزرگترین قهرمان بریم

گیم پلی بازی Blades of Brim را تا حدود بسیار زیادی می توان مشابه موج سواران مترو دانست اما محیط و داستان آن به صورت کلی دگرگون شده است. موج سواران مترو بر روی ریل قطار انجام می شد و این در حالی است که محیط Blades of Brim شباهت بسیار زیادی به محیط بازی فرار از معبد دارد؛ یعنی محیطی اساطیری و قدیمی را شبیه سازی کرده است.

در این بازی شخصیت اصلی به گذشته سفر می کند و شاهد حوادثی عجیب و غریب خواهد بود. همانطور که گفتیم بازی در سبک رانر طراحی شده است که در آن کاراکتر اصلی از ابتدای بازی در حال دویدن است و ماموریت شما کمک کردن به وی برای پرش از موانعی میباشد که در سد راه وجود دارند. در این بازی علاوه بر موانع، شاهد حضور حیواناتی ترسناک و رعب آور نیز خواهید بود که باید با حرکت شمشیر آنها را نابود کنید. باید مراقب باشید که با این موجودات افسانه ای برخورد نداشته باشید. علاوه بر شمشیرها، همچنین سلاح های دیگری نیز در این بازی برایتان در نظر گرفته شده اند که امکان ارتقاء دادن آنها را نیز خواهید داشت.

نکته ای که این بازی را از سایر بازی های مشابه متفاوت کرده است، سوار شدن بر اسب و هیولاها می باشد. در این بازی در برخی از موقعیت ها بر حیوانات مذکور سوار خواهید شد و از آنها برای حرکت استفاده خواهید کرد.

آپدیت Blades of Brim تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.