Block Apps - Productivity & Digital Wellbeing

نرم افزار Block Apps برنامه ای مفید و جذاب در بخش برنامه های کاربردی است که توسط تیم توسعه WVerlaek طراحی و منتشر شده است.

ویزگی های Block Apps

  • برنامه ها را در ساعتهای مشخص در طول هفته مسدود کنید.
  • میزان استفاده از برنامه خود را مشاهده کنید.
  • استفاده از برنامه را محدود کنید. حداکثر استفاده روزانه را در هر برنامه تنظیم کنید ، در هر روز قابل تنظیم است.
  • گزارش های استفاده هفتگی را دریافت کنید.
  • مسدود کردن دقیق برنامه ها: پس از فعال شدن حالت بلاک برنامه ، نمی توان آن را متوقف کرد.

Block Apps یک برنامه کاربردی با رابط کاربری آسان است که با مسدود کردن یا محدود کردن استفاده از برنامه ، کنترل آن را بهبود می بخشد. این که شما نیاز به تمرکز بر روی مطالعه خود دارید ، نمی خواهید در کار پریشان شوید ، نمی توانید شب بخوابید ، یا بخواهید اجتماعی تر باشید ، این برنامه می تواند به شما کمک شایانی کند.

در برنامه Block Apps یک گروه از برنامه ها را انتخاب کنید و یک برنامه زمانی اختصاصی ایجاد کنید که در طی آن این برنامه ها بطور خودکار مسدود شوند. برنامه کاملاً قابل تنظیم است و به شما امکان می دهد در روزهای مختلف در هفته ، زمان های مختلفی را تنظیم کنید.

توسط برنامه Block Apps می توانید در هر زمان و در مدت زمانی خاص ، برنامه های مسدود شده خود را به طور موقت فعال کنید. همچنین می توانید میزان استفاده از تلفن خود را در بازه های زمانی مختلف ، تا 2 سال به زمان دیگر تجزیه و تحلیل کنید.

با برنامه Block Apps می توانید محدودیت استفاده روزانه در هر برنامه را تعیین کنید. هنگامی که به محدودیت زمانی رسیدید ، برنامه برای باقیمانده روز مسدود خواهد شد. محدودیت ها قابل تنظیم در هر روز از هفته است. در شروع هر هفته ، شما یک نمای کلی از برنامه برنامه خود را از هفته قبل دریافت خواهید کرد. این شامل تفصیلی از مکان شما در طول هفته است که به شما امکان می دهد به راحتی تصمیم بگیرید محدودیت ها را تنظیم کنید. شما قادر خواهید بود توسط آن اعتیاد به تلفن خود را کاهش دهید و در نتیجه رژیم دیجیتالی بهتری حاصل شود.

به طور پیش فرض ، تنها گزینه دسترسی به برنامه مسدود شده ، راه اندازی مجدد گوشی است. اگر ازین عملکرد برنامه راضی نیستید ، می توانید این کار را در تنظیمات برنامه غیرفعال کنید ، به طوری که حتی پس از راه اندازی مجدد برنامه های شما هنوز هم مسدود می شوند. این برنامه از مجوز مدیر دستگاه استفاده می کند. این مجوز می تواند به صورت اختیاری در تنظیمات برنامه فعال شود تا از بسته شدن یا حذف شدن برنامه جلوگیری شود ، به گونه ای که امکان دور زدن یک بلوک وجود ندارد.

علاوه بر این ، توسط نرم افزار Block Apps شما می توانید ویدجت ها را روی صفحه اصلی خود قرار دهید که به شما امکان می دهد عملکرد مسدود کردن را در یک کلیک کردن انجام دهید.

برنامه Block Apps عنوانی بسیار کاربردی و جذاب در زمینه مسدود کردن عملکرد برنامه ها است که توسط آن قادر خواهید بود برنامه هایی که به آنها اعتیاد دارید را محدود کنید. در ادامه می توانید این برنامه جذاب را از سایت ما (Apktop) دریافت کنید و از ان لذت ببرید.