Canva: Design, Photo & Video

دانلود جدیدترین نسخه برنامه طراحی و گرافیک کانوا برای اندروید Canva: Design, Photo & Video

طراحی جذاب ویدئو ها و تصاویر

برنامه Canva: Design, Photo & Video یک ابزار بسیار جذاب است که با استفاده از ان می توانید به طراحی بنر ها و پوستر های بسیار زیبا بپردازید. برنامه های مختلفی برای طراحی تصاویر جذاب برای تبلیغات یا شبکه های اجتماعی وجود دارند که به شما امکان ایجاد زیبا ترین موارد را می دهند. این برنامه هم یکی از بهترین عناوین در این زمینه است که با استفاده از ان می توانید عکس های بسیار جذابی طراحی کنید. قالب های اماده ی متنوعی را در برنامه پیدا خواهید کرد و با استفاده از ان ها و ویرایش با سلیقه ی خود می توانید یک لوگو یا بنر بی نظیر خواهید داشت و می توانید از ان در شبکه های اجتماعی استفاده کنید.

ویژگی های برنامه طراحی گرافیکی کانوا Canva

  • امکان طراحی بنر ، لوگو و پوستر
  • رابط کاربری ساده و اسان
  • استفاده از انواع تصاویر با کیفیت
  • وجود قالب های اماده ی زیبا
  • بیش از 500 فونت برای انتخاب
  • ویرایش حرفه ای تصاویر
  • به اشتراک گذاری اسان
  • و امکانات دیگر

Canva یک برنامه برای ساده سازی طراحی گرافیکی است. اکنون می‌توانید هر چیزی را – از پوستر، کاغذ دیواری، جلد کتاب و انواع طرح‌های گرافیکی – در چند ثانیه با یک ابزار واحد ایجاد کنید.

افزودن عناصر طراحی در Canva آسان است. با انتخاب یکی از طرح های آماده و از پیش طراحی شده شروع کنید. از عکس‌های استوک موجود در Canva یا از عکس‌های ذخیره شده در گالری خود استفاده کنید. کادرهای متنی را اضافه یا حذف کنید، از فیلترها استفاده کنید و طراحی خود را کامل کنید.

استفاده از ابزارهای ویرایش موجود در Canva نیز یک فرآیند بسیار ساده است. به سادگی با کشیدن انگشت خود روی صفحه نمایش، تصاویر یا متن را بچرخانید یا بزرگ کنید. رنگ ها را با چند ضربه سریع تنظیم کنید و در کمتر از ۲ دقیقه ترکیب منحصر به فرد خود را خواهید داشت.

کانوا یک برنامه طراحی عالی برای ایجاد آگهی ها، بنرها، پوسترها، پست های رسانه های اجتماعی و موارد دیگر است.

نکته: نسخه های جدید کانوای اندروید مود و کرک نمی شود. تنها راه استفاده از بخش های پولی، خرید برنامه توسط ویزا کارت های مجازی است. جهت خرید ویزا کارت مجازی به فروشگاه ما سر بزنید.

آپدیت Canva: Design, Photo & Video تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.