Carcassonne: Official Board Game -Tiles & Tactics

تخته ای کارکاسونه Carcassonne: Tiles & Tactics – Official Board Game

Carcassonne: Tiles & Tactics – Official Board Game از سری بازی های پرطرفدار و شناخته شده در سبک بازی های تخته ای و فکری است که با گیم پلی استثنایی و زیبا برای سیستم عامل های هوشمند اندرویدی طراحی و انتشار یافته است. در این بازی جذاب، تصویری از مناطق بکر در نقاط مختلف جهان، پیش روی شما قرارخواهد گرفت که باید با استفاده از بخش های مختلفی که در دسترس شما قرار می گیرد مکان های خالی را پر کرده و به تصویر کامل برسید.

ویژگی ها:

  • دارای حالت چند نفره برای بازیهای انلاین عمومی و خصوصی
  • دارای لیست و نمودار رتبه بندی امتیاز بازی ها و مدیران
  • قابلیت نمایش لیستی از کاشی های باقی مانده
  • امکان پشتیبانی از زبان های انگلیسی، فرانسوی و…
  • قابلیت چت و گفتگو با دوستان خود به صورت زنده
  • شناسایی مکان های مسدود شده برای کاشی ها
  • دارای گرافیک 2D و 3D با گیم پلی تاکتیکی و استثنایی

همانطور که گفته شد، Carcassonne: Tiles & Tactics – Official Board Game، یک بازی کاشی کاری مدرن و کلاسیک است که گیم پلی ان بسیار خلاقانه بوده که اکنون نظیر انرا کمتر دیده اید. پس از شروع بازی لازم است هریک از بازیکنان یک کاشی را بردارند که ممکن است تصویر روی ان قطعه ای از منظره جنوب فرانسه یا هر شهر و مکان دیگری از سراسر دنیا باشد. تصاویر روی کاشی میتواند یک شهر، یک جاده، یک کلیسا، چمنزار یا ترکیبی از ان باشد و باید انرا در مجاورت کاشی های دیگر قرار دهید به طوریکه مکمل ان باشد و اینگونه شهرها به شهرها، جاده ها به جاده ها و غیره متصل شوند. پس از تکمیل هر قسمت، بازیکن میتواند تصمیم بگیرد که یکی از ادمک ها را روی ان منطقه قرار دهد.

مثلا اگر در شهر قرار گیرد به عنوان یک شوالیه، اگر در جاده قرار گیرد به عنوان یک دزد و در یک کلیسا قرار گیرد به عنوان یک راهب نقش آفرینی کند. وقتی که منطقه کامل شد، امتیازات ادمک برای صاحب ان جمع اوری میشود. اینگونه میتوان گفت به لطف چشم انداز همیشه در حال تغییر، هر بازی یک تجربه جدید را برای بازیکن به ارمغان می اورد. ما باید توجه داشته باشید که تعداد ان ها محدود و محل انجام کار، بسیار متنوع و زیاد است، پس باید مدیریت خیلی خوبی روی ان ها داشته باشید تا بیشترین امتیاز از ان شما باشد. در اصل این بازی پازل فیزیکی را به بهترین شکل ممکن شبیه سازی کرده تا برای ساعت ها نگاه شما را برای ساعت های طولانی به خود جذب نمایید.