Color Switch

بازی سرگرم کننده تغییر رنگ Color Switch

بیش از 100 میلیون دانلود از پلی استور

با گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کننده

عرضه شده توسط Fortafy Games

Color Switch بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده از استودیوی بازیسازی Fortafy Games برای گوشی های اندرویدی می باشد. این بازی با وجود حجم کمی که دارد، اما دارای گیم پلی بسیار هیجان انگیز و سرگرم کننده ای است و می تواند ساعت های بسیار زیادی شما را سرگرم کند.

ویژگی ها:

  • محیط رنگارنگ بسیار دیدنی و خیره کننده
  • گیم پلی فوق العاده اعتیادآور و جذاب
  • مراحل متعدد چالش برانگیز و سرگرم کننده
  • وجود ایتم های مختلف در بازی
  • دستاوردهای متفاوت در طی بازی

معرفی و بررسی بازی Color Switch

در اصل Color Switch بازی با رنگ هاست که لازمه انجام مراحل آن داشتن ذهنی قوی است. اساس بازی به این صورت است که شما باید گوی رنگی کوچکی را به ستاره ها برسانید تا بتوانید امتیازات کافی را به دست آورده و مراحل را پشت سر بگذارید.

در این بازی ستاره ها درون شکل های هندسی مانند دایره، مربع، مثلث و … قرار دارند. شما باید گوی های کوچک رنگی را به سمت این شکل های هندیس فرستاده و آنها را به ستاره سفید رنگ برسانید. اما نکته مهمی که در همین باره وجود دارد است که شما باید گوی رنگی را به سمت شکل هندسی با ضلعی که همان رنگ را دارد پرتاب کنید. یعنی هنگام پرتاب توپ، باید رنگ گوی و رنگ ضلعی که توپ به آن برخورد می کند، یکی باشند تا توپ بتواند از آن عبور کند.

این کار در مراحل اولیه بازی که شکلها ساده تر هستند بسیار ساده است. اما به مرور که با شکل های دشوارتر روبه رو می شوید، کارتان بسیار سخت تر می شود. تعداد ضلع های شکل های هندسی در مراحل بالاتر بسیار بیشتر می شود و همین موضوع کار شما را برای گرفتن ستاره سفید رنگ دشوارتر می کند.

بازی Color Switch شامل مراحل بسیار سرگرم کننده متعددی می باشد. شما در این بازی ذهن خود را به چالش خواهید کشاند تا بتوانید مراحل متعددی که برایتان در نظر گرفته شده است را با موفقیت انجام دهید. محیط رنگارنگ و جذاب بازی، یکی از مواردی است که بسیار جلب توجه خواهد کرد. در طی بازی نیز شاهد دستاوردهای مختلفی خواهید بود که می تواند باعث افزایش هیجان بازی شوند. اگر به دنبال بازی سرگرم کننده و جذاب هستید پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه بازی سرگرم کننده و جذاب تغییر رنگ را از دست ندهید!

آپدیت Color Switch تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.