Colorfy: Free Coloring Games - Paint Color Book

برنامه سرگرم کننده Colorfy PLUS – Coloring Book

منتخب بهترین برنامه سال 2016 در پلی استور

نقاشی طرح های مختلف برای بزرگسالان

نسخه پلاس و فول آنلاک

نقاشی کشیدن یکی از کارهای هنری است که می تواند آرامش ذهنی خاصی ایجاد کند. حتما از دوران کودکی خود رنگ آمیزی شکل های مختلف را به یاد دارید. اما جالب است که بدانید رنگ آمیزی کردن مختص کودکان نیست و بزرگسالان نیز می توانند با رنگ آمیزی شکل های مختلف در ذهن خود آرامش ایجاد کنند.

اما به طبع برای افراد بزرگسال باید شکل های مناسب تری استفاده شود چرا که رنگ آمیزی کردن شکل های ساده کار دشواری نیست و شاید حتی خسته کننده هم باشد. اما اگر شما نیز به دنبال شکل هایی مناسب هستید که رنگ آمیزی کنید توصیه می کنیم به هیچ وجه برنامه Colorfy PLUS – Coloring Book را از دست ندهید. در این برنامه شکل های متفاوتی وجود دارد که می توانید آنها را رنگ آمیزی کنید. این شکل ها برای افراد بزرگسال کاملا مناسب می باشند!

ویژگی های کتاب رنگ آمیزی اندروید

  • رنگ آمیزی شکل حیوانات، الگوها، گربه ها، طبیعت، نقاشی های معروف و …
  • امکان ادغام رنگ های مختلف و ساخت رنگ دلخواه خود
  • کنترل ساده فشار دادن برای رنگ کردن با قابلیت بزرگنمایی
  • طراحی کارهای منحصر به فرد با استفاده از فیلترها و افکت ها
  • به اشتراک گذاری تصاویر ساخته شده با دوستان و افراد خانواده

 Colorfy PLUS – Coloring Book نام برنامه ای برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که در آن می توانید رنگ آمیزی کنید! شاید شنیدن کلمه رنگ آمیزی برایتان تا حدودی شگفت انگیز و حتی خنده دار باشد. اما در این برنامه طرح هایی مناسب با گروه های سنی مختلف گنجانده شده است که می توانید با کشیدن دست خود آنها را رنگ آمیزی کنید. شما می توانید رنگ های مورد نظرتان را به سلیقه خودتان انتخاب کرده و شکل ها را با رنگ های مورد نظر خود رنگ آمیزی کنید. البته امکان ادغام کردن رنگ ها برای ساخت رنگ های منحصر به فرد نیز وجود دارد. در این برنامه همچنین افکت ها و فیلترهای مختلفی وجود دارد که می توانید از انها بر روی نقاشی هایتان استفاده کنید.

آپدیت Colorfy: Free Coloring Games - Paint Color Book تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.