Coordinate Master

نرم افزار Coordinate Master برنامه ای کاربردی و جذاب در بخش برنامه های ابزاری است که توسط تیم توسعه BinaryEarth طراحی و منتشر شده است.

نرم افزار Coordinate Master برنامه زمین سنج قدرتمندی است که به شما امکان می دهد تا مختصات را در بین بسیاری از سیستم های مختصات جهان تبدیل کنید ، جابجایی های ژئوئیدی را محاسبه کرده و میدان مغناطیسی فعلی یا تاریخی را برای هر مکان تخمین بزنید. این نرم افزار همچنین شامل یک ابزار ماشین حساب و همچنین ابزارهای مساحت سنجی برای محاسبه ضریب مقیاس نقطه ، همگرایی شبکه ، گذر ، معکوس و زاویه خورشید است. همچنین می توانید چندین نقطه را ذخیره کرده و طول و مساحت مرز را بر روی آنها محاسبه کرده یا آنها را به فایل های CSV تبدیل کنید.

برنامه Coordinate Master با استفاده از کتابخانه PROJ4 و یک فایل جستجو حاوی پارامترهای نقشه کشی و داده برای پشتیبانی از 1700 سیستم مختصات مختلف است. همچنین اگر پارامترها را می شناسید می توانید سیستم مختصات خود را نیز ایجاد کنید.

برنامه Coordinate Master ورودی مختصات را به صورت دستی می گیرد یا از موقعیت مکانی فعلی GPS استفاده می کند. مکان محاسبه شده می تواند از طریق مرورگر وب شما با فشار یک دکمه در Google Maps نمایش داده شود. همچنین از منابع شبکه MGRS پشتیبانی می کند.

این برنامه همچنین می تواند با استفاده از مدل EGM96 ، جبران ارتفاع ژئوئیدی را برای یک مکان معین محاسبه کند. انحراف ژئوئید را می توان از ارتفاع گزارش شده توسط GPS کم کرد تا ارتفاع واقعی شما از سطح دریا بالاتر رود. این برنامه همچنین شامل یک ماشین حساب زاویه خورشید است که می تواند برای محاسبه مکان خورشید در آسمان در هر مکان و برای هر زمان و ساعت استفاده شود.

نرم افزار Coordinate Master برنامه ای بسیار کاربردی و جذاب برای محاسبه مساحت های مختلف است که توسط آن قادر خواهید بود مساحبات دقیقی داشته باشید. در ادامه می توانید این برنامه جذاب را از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.