Crashlands

 Crashlands بازی زیبا با گیم پلی اعتیاد اور

4.79 دلار در گوگل پلی و رایگان در APKTOPS

Crashlands یک بازی دیگر در سبک ماجراجویی که به تازگی در گوگل پلی انتشار یافته است. این بازی که ساخته و پرداخته استودیو Butterscotch Shenanigans می باشد همین لحظه در گوگل پلی با قیمت بالای 4.79 دلار در حال فروش می باشد. قیمت بالای بازی از محبوب شدن ان جلوگیری نکرده است زیرا بازی توانسته امتیاز 4.8 از 5 را دریافت کند. در ضمن تا همین لحظه بازی سقوط زمین توانسته نزدیک به 500 هزار بار دانلودی داشته باشد که برای این سبک از بازی های فروشی کم نظیر می باشد.

 

ویژگی ها :

  • استفاده از یک سیستم حرفه ای در طراحی بازی
  • دارای سبک بازی RPG به ورت حرفه ای
  • امکان مدیریت سلاح های خود
  • امکان به نمایش گذاشتن مهارت خود در بازی
  • دارای بخش خود اموزی
  • دارای حیوانات رام شدنی
  • طیف وسیعی از مشکلات در سراسر زمین

معرفی بازی Crashlands

این بازی که در سبک RPG می باشد و دارای مشکلات مختلفی که بر سر راه شما قرار دارند نیز می باشد. در این بازی شما باید تمام مشکلات را پشت سر خود بگذارید و راه اصلی خود را پیدا کنید. برای پیدا کردن بیگانگان باید تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا امکان پیدا نمودن ان ها را داشته باشید. داستان کلی بازی از این قرار می باشد که یک راننده کهکشانی به تهدید یکی از بیگانگان از خط اصلی خود خارج می شود. این خارج شدن باعث می شود تا شما به بازی وارد شوید و از اثر و رد هایی که راننده از خود به جای گذاشته است ان را تا سیاره های دیگر رهگیری کنید. در هر مسیر مشکلات مختلفی قرار دارند که باید ان ها را به صورت صحیح پشت سر بگذارید تا توانایی دست یابی به مراحل بعدی را داشته باشید.

گیم پلی بازی به گونه ای طراحی شده است تا برای رسیدن به مراحل و ایتم های بعدی باید تمام حرفه خود را در بازی به کار بگیرید. زیرا بازی دارای یک سیستم شبیه سازی می باشد که به طور حتم می تواند برای شما جذاب باشد. همچنین می توانید یک محیط گرافیکی و جالب را برای اولین بار در این گونه از بازی ها تجربه کنید که صدای زیبایی را نیز دارا می باشد.

آپدیت Crashlands تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.