Call Recorder - Cube ACR

دانلود جدیدترین نسخه کرک شده برنامه ضبط تماس ها در اندروید Cube Call Recorder ACR

یکی از بهترین برنامه های ضبط خودکار مکالمات با امکان ضبط تماس های اینترنتی

برنامه Cube Call Recorder ACR یک برنامه بی نظیر است که به کمک ان می توانید مکالمات و تماس های خود را به صورت دو طرفه ضبط کنید. برنامه به صورت کاملا خودکار عمل می کند و بعد از فعال سازی آن نیازی به تاییر هر باره نیست و برنامه مکالمات را ضبط و ذخیره خواهد کرد. با قرار دادن یک رمز عبور می توانید از برنامه محافظت کرده و دسترسی دیگر افراد را به مکالمات ضبط شده ی خود محدود کنید. می توانید برای ضبط مکالمات به برنامه مخاطبینی را معرفی کنید تا برنامه به صورت خاص تنها آن موارد را ضبط کنید یا این که اگر صحبت های شما خصوصی است برنامه از ضبط مکالمات خودداری کرده و آن ها را ذخیره نکند.

ویژگی های برنامه ضبط خودکار مکالمات  Cube Call Recorder ACR

 • ضبط خودکار تمامی مکالمات دو طرفه
 • ضبط مکالمات Skype 7 و Skype Lite و Viber و Hangouts و WhatsApp و Facebook و IMO و KAKAO و LINE و Slack و Telegram
 • امکان تهیه ی نسخه پشتیبان از برنامه
 • ذخیره ی تماس ها در فرمت های مختلف مانند MP4
 • امکان تکان دادن گوشی هنگام مکالمه برای ثبت قسمت های مهم
 • امکان نادیده گرفتن تماس های کوتاه
 • امکان حذف خودکار تماس های بی اهمیت
 • دارای حالت مخفی برای پنهان کردن آیکون برنامه و اطلاع رسانی ضبط
 • نمایش مکالمات ضبط شده و امکان پخش اسان آن ها درون برنامه
 • رابط کاربری بسیار آسان
 • و امکانات دیگر

همان طور که گفته شد برنامه Cube Call Recorder ACR یک برنامه بی نظیر است که به کمک ان می توانید به صورت مداوم مکالمات خود را ضبط کنید. قابلیت برنامه تنها به تماس های تلفنی ختم نمی شود و برنامه امکان ضبط تماس ها و مکالمات شما در شبکه های اجتماعی مختلف مانند Skype 7 و Skype Lite و Viber و Hangouts و WhatsApp و Facebook و IMO و KAKAO و LINE و Slack و Telegram را نیز می دهد.

برنامه دارای حالت مخفی نیز می باشد. با فعال کردن این حالت اطلاع رسانی هنگام ضبط مکالمات به طور کامل غیر فعال می شود و مکالمات به صورت پنهانی ضبط می گردند. همچنین ایکون برنامه از لیست برنامه ها مخفی شده و دیگر کسب نخواهد فهمید شما از یک برنامه ضبط خودکار مکالمات روی تلفن همراه استفاده می کنید. برنامه امکان ذخیره سازی صدا ها را با فرمت های مختلف مانند MP4 و کیفیت های متفاوت می دهد.

رابط کاربری برنامه بسیار ساده و آسان است و می توانید در صفحه ی اصلی ان تمامی مکالمات ضبط شده را مشاهده کرده و به راحتی با یک کلیک در درون برنامه به آن ها گوش کنید. تماس های کوتاه توسط برنامه نادیده گرفته شده و ذخیره نخواهند شد. حتی می توانید با فعال کردن یک گزینه تماس های غیر ضروری را به صورت خودکار از روی گوشی خود حذف کرده و مانع از اشغال بیش از حد حافظه ی خود شوید.

نکته: در برخی از رام ها به دلیل مسائل امنیتی امکان ضبط مکالمات به صورت دوطرفه وجود ندارد. اگر این برنامه در گوشی شما به درستی کار نمی کند مشکل از برنامه نیست و هر برنامه دیگری را که نصب کنید این محدود را شامل می شود.

آپدیت Call Recorder - Cube ACR تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.