Cytus II

بازی Cytus 2 عنوانی جذابو سرگرم کننده در سبک بازی های موسیقی است که توسط تیم توسعه Rayark International Limited طراجی و منتشر شده است. این عنوان یک بازی ریتمی موسیقی است. این چهارمین عنوان بازی ریتمی این توسعه دهنده است که دنباله روی از سه موفقیت بازی های “Cytus” ،”deems” و “voez” است. این بازی دنباله عنوان “Cytus” را پیش می گیرد.

داستان بازی 

در فضای مجازی mega cyTus، یک DJ حرفه ای و مرموز به نام Aesis وجود دارد. موسیقی او جذابیت بسیار زیاید بین طرفدارانش دارد. مردم دیوانه وار عاشق موسیقی او هستند. یک روز ، ایسیوس ، که قبلا هرگز چهره خود را نشان نداده بود، ناگهان اعلام کرد که اولین مگا کنسرت مجازی را برگزار خواهد کرد و آن را Aesir-Fest نام گذاشت و یک خواننده برجسته و یک دی جی محبوب را به عنوان اجرای افتتاحیه دعوت خواهد کرد. بلافاصله فروش بلیط آغاز شد و هجوم بی سابقه ای رخ داد. همه می خواستند چهره واقعی او را ببینند. در روز جشنواره ، میلیون ها نفر به این رویداد متصل بودند. اما یک ساعت قبل از شروع رویداد ، رکورد جهانی در بیشترین اتصال همزمان شکسته شد.

ویژگی های بازی Cytus 2

 • سبک بازی ریتمی و سبک منحصر به فرد “Active Judgment Line”
 • برای دستیابی به امتیاز بالا ، روی یادداشت ها ضربه بزنید. از طریق پنج نوع مختلف نت و قضاوت که سرعت آن را متناسب با ضرب آهنگ تنظیم می کند ، تجربه بازی بیشتر با موسیقی ترکیب می شود. بازیکنان می توانند به راحتی خود را در آهنگ غرق کنند.
 • وجود 100 آهنگ با کیفیت بالا (بازی پایه 35+ ، 70+ به عنوان IAP)
  این بازی شامل موسیقی توسط آهنگسازان از سراسر جهان ، ژاپن ، کره ، ایالات متحده ، اروپا ، تایوان و غیره است. از طریق شخصیت ها، بازیکنان می توانند آهنگ هایی از ژانرهای مختلف را پخش کنند.
 • بیش از 300 نمودار مختلف
  بیش از 300 نمودار مختلف از آسان تا سخت طراحی شده است. محتوای غنی بازی می تواند بازیکنان در سطوح مختلف را راضی کند. از طریق احساس ضربه زدن با نوک انگشتان خود، یک چالش و لذت هیجان انگیزی را تجربه کنید.
 • دنیایی از اینترنت مجازی را با شخصیت هایی جذاب کاوش کنید.
  سیستم داستان منحصر به فرد بازی باعث خواهد شد بازیکنان و شخصیت های درون بازی به آرامی داستان و دنیای جذاب Cytus 2 را با هم روایت کنند. با یک تجربه بصری غنی و سینمایی، حقیقت داستان را آشکار کنید.

بازی Cytus 2 عنوانی بسیار جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های موسیقی و ریتمی است که از شخصیت ها و داستانی جذاب برخوردار است. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.