Darkfire Heroes

بازی Darkfire Heroes عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های نقش آفرینی و اکشن است که توسط تیم توسعه Rovio Entertainment Corporation طراحی و منتشر شده است. در این بازی اکشن فانتزی RPG با بیش از 50 قهرمان که هریک از ویژگی های خصی برخوردار هستند و از 6 جناح منحصر به فرد تشکیل می شوند، به مبارزه و نبرد بپردازید.

در گیم پلی بازی Darkfire Heroes تیم ها را جمع کنید ، استراتژی بسازید و مبارزه شجاعانه را در برابر دشمنان شیطانی و هیولاها رهبری کنید! مهارت های خود را به عنوان جادوها جادو کنید و حملات ویژه قدرتمندی را برای نجات قلمرو از دست رفته در این ماجراجویی RPG فانتزی نبرد ثابت کنید. برخلاف بازی های بیکار ، Darkfire Heroes به شما امکان می دهد مهارت های خود را در کل مبارزه با دشمنان شیطانی یا یک رئیس اژدهای شیطانی نشان دهید.

قهرمان خود را ارتقا دهید و تجهیزات خود را برای تسلط بر تاکتیک های نبرد و جنگ سفارشی کنید. یک کمپین عظیم را بازی کنید که شما را در برابر عوامل شیطانی ، رئیس هیولاهای وحشی و جانوران دنیوی مانند اژدهایان باستان قرار می دهد. در PVP Arena به مصاف حریفان جهانی بروید.

ویژگی های بازی Darkfire Heroes

  • مبارزه استراتژیک
  • قهرمانان و شخصیت های حماسی
  • گرافیک و طراحی بصری چشمگیر
  • گیم پلی مهیج و چالش برانگیز
  • مبارزه در حالت PVP ARENA
  • باس فایت های جذاب
  • وجود حالت کمپین حماسی
  • امکان ساخت قبیله برای بازی با دوستان و بازیکنان دیگر

در بازی Darkfire Heroes مهمترین چیز استراتژی نبرد شما است. شجاع باشید، قهرمانان و جادوهای مناسبی را برای نبرد انتخاب کنید. هر قهرمان را به تجهیزات جادویی مجهز کنید و اطمینان حاصل کنید که کاملاً به روز شده و آماده نبرد استراتژیک در یک ماموریت هستند. با بیش از 50 قهرمان، 20 طلسم جادویی و صدها مهارت مبارزه ای و قطعات تجهیزات، تاکتیک های مبارزه بی حد و اندازه ای برای مبارزات است.

در بازی Darkfire Heroes می توانید جوخه ای از شوالیه ها، ساحره ها، کمانداران، کشیش ها، جادوگران و آدمکش ها را جمع کنید. هر قهرمان دارای حملات ویژه و مهارتهای نبرد به خصوصی است. شما تصمیم می گیرید که تیم شما روی حمله به منطقه ای به خصوص، حملات تک هدف، بهبود سلامتی نیروها یا ترکیبی از همه آن متمرکز باشد.

در بازی Darkfire Heroes مهارت های خود را در نبردها نشان دهید و بر سطح PVP Arena غلبه کنید. با بسیاری از حالت های نیرو گرفتن در PVP، شما هرگز از شکست دادن دوستان و سایر بازیکنان از سراسر جهان خسته نخواهید شد. حالت های مختلف بازی را از مبارزات رو در رو گرفته تا مسابقات مهیج تجربه کنید. تیم خود را بسازید و PVP Arena را اداره کنید. از رتبه بندی Trophy Road صعود کنید و لوت و غارتهای متعددی پاداش بگیرید.

در گیم پلی بازی Darkfire Heroes چالش های متعددی وجود دارند، مهارت های خود را نشان دهید و با باس فایت های مرگبار برای دریافت غارت و لوت های ارزشمند مبارزه کنید. لردها، عنکبوتهای غول پیکر و اژدهای آتشین را شکست دهید. صدها مرحله را در بیش از 10 مکان نفس گیر تجربه کنید. نیروهای شما از دره های باستان به قلعه های خالی از سکنه و از قله های یخ زده به کوه های آتشفشانی عبور خواهند کرد. قهرمانان شما تنها امید برای دفاع از سرزمینهای آزاد هستند.

در Darkfire Heroes با جذب بهترین بازیکنان در سرزمین های آزاد به یک قبیله قدرتمند بپیوندید یا قبیله خود را بسازید. هر هفته با کشمکش بازیکنان دیگر در PVP Arena، یک صندوق ارزشمند برای قبلیه خود کسب کنید. استراتژی ها، تاکتیک ها و قهرمانان مورد علاقه خود را در قبیله به اشتراک بگذارید و به قدرتمندترین قبیله در قلمرو تبدیل شوید.

بازی Darkfire Heroes عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های اکشن و نقش آفرینی است که از شخصیت های جذاب و مراحل نفس گیری برخوردار است. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از ات لذت ببرید.