Dead Trigger 2 FPS Zombie Game

بازی سرتاسر هیجان DEAD TRIGGER 2

قسمت دوم از سری بازی های DEAD TRIGGER
گرافیک و گیم پلی فوق العاده جذاب و سرگرم کننده در سبک FPS
محصولی از استودیوی معتبر MADFINGER Games

نسخه معمولی + مود شده به تفکیک

بازی DEAD TRIGGER از جمله اولین بازی های بسیار گرافیکی راه یافته به سیستم عامل های اندروید می باشد که به محض عرضه شدن، با سیل عظیمی از رضایت کاربران رو به رو شد. این بازی در زمان عرضه شدندش به قدری گرافیکی بود که با بسیاری از بازی های هم دوره اش قابل قیاس نیست. DEAD TRIGGER حتی به ملاکی برای کیفیت سنجی و محک زدن سیستم پردازشی دستگاه ها تبدیل شد. به این ترتیب، کاربران حتی بدون انجام بازی، فقط برای اینکه توانایی دستگاه خود را بسنجند، این بازی را نصب می کردند. بعد از موفقیت مثال زدنی قسمت اول، استودیوی MADFINGER Games اقدام به تهیه و عرضه قسمت دوم از این بازی کرد. در این مطلب به معرفی و بررسی این بازی می پردازیم.

ویژگی های بازی ماشه مرگ 2 

 • گرافیک مثال زدنی و جزئیات بالا و طراحی های عالی
 • شخصیت پردازی، صداگذاری، نورپردازی و افکت های جنجالی
 • گیم پلی فوق العاده روان، حرفه ای و سرگرم کننده
 • وجود مراحل و مأموریت های مختلف
 • وجود بیش از 30 مکان مختلف در شرایط آب و هوایی متفاوت
 • سفر به بیش از 10 کشور مختلف دنیا
 • وجود دشمنان گوناگون در سطوح متفاوت
 • وجود رئیس های بزرگ، مهلک و بسیار خطرناک
 • قابلیت انتخاب و خرید سلاح از بین 37 سلاح در کلاس بندی های مختلف
 • قابلیت ارتقاء سلاح ها
 • قابلیت تنظیم کنترلر بازی
 • وجود بیش از 600 سناریوی گوناگون در طول بازی

نقد و بررسی بازی DEAD TRIGGER 2

سری بازی های DEAD TRIGGER از جمله هیجان انگیز ترین بازی های موبایلی هستند که با توجه به قدیمی بودن به نسبت بازی های دیگر و همچنین داشتن ویژگی های عالی از همه لحاظ، به محبوب ترین بازی های تاریخ موبایل تبدیل شده اند. به گفته سازندگان، قسمت اول نزدیک به 100 میلیون دانلود داشته است و با عرضه شدن قسمت دوم، محبوبیت این سری از بازی ها دو چندان شده اند.

بازی DEAD TRIGGER اگرچه مثل تمام بازی های با محوریت زامبی از داستانی بسیار کلیشه ای برخوردار است، اما ویژگی های دیگر آن باعث شده است حتی در بخش محتوایی نیز این بازی با دیگر رقبا متمایز باشد. در این بازی اگرچه داستان متفاوتی نمی بینیم، اما سفر به لوکیشن ها و نقاط مختلف دنیا و ملاقات با شخصیت های محلی کشورها، باعث شده است تا از لحاظ محتوایی این بازی منعطف باشد.

نقد و بررسی بازی DEAD TRIGGER 2

داستان بازی DEAD TRIGGER 2

دنیا به ویروسی مرگبار مبتلا شده است. ویروسی که از انسان ها شیاطینی خون خوار می سازد. دیری نمی گذرد که این ویروس تقریباً در تمام نقاط دنیا پخش می شود. مردم بسیاری توسط این ویروس به زامبی تبدیل شده و تعداد اندکی از جمعیت جهان سالم هستند. شما در نقش مبارزان و ناجیان بشر به این مناطق مسموم رفته و با نابود کردن زامبی ها و پاکسازی مناطق حساس، بستر مناسب برای فرار انسان های سالم را فراهم می کنید.

سبک بازی اول شخص شوتر می باشد. شما مجاز به انتخاب سلاح های متفاوت در کلاس بندی های مختلف هستید. بعد از گذراندن هر مرحله، سلاح های بهتری برای شما در دسترس خواهند بود تا آن ها را خریداری کنید. اما بهتر است بدانید که با گذشتن از این مراحل، این تنها سلاح ها نیستند که بهتر و مرگبارتر می شوند. بلکه دشمنان شما نیز به صورت هولناکی خطرناک تر می شوند. در بازی DEAD TRIGGER 2 زامبی هایی غول آسا و بسیار خطرناک وجود دارند که Epic Bosses نامیده می شوند.

بعضی از آن ها رئیس رئیس ها هستند که نابود کردنشان چالشی فراموش نشدنی خواهد بود. گرافیک بازی بدون تردید نقطه قوت اصلی آن می باشد. DEAD TRIGGER 2 مثل نسل پیشین، گرافیک مثال زدنی دارد. اما در قسمت دوم بهینه سازی های زیادی انجام شده است که قابلیت اجرای این بازی در دستگاه های ضعیف تر را نیز به وجود آورده است. در طی بازی شما در نقش نیروهای آزادی بخش جهانی، در کشورهای مختلفی حضور پیدا می کنید و همچنین در نقش افراد مختلفی نیز ایفای نقش می کنید. سلاح خود را بردارید ، به دل دشمن بروید و آن ها را نابود کنید.

نکات مهم برای اجرای موفق بازی :

این بازی نیاز به اینترنت بدون محدودیت ( همراه با فی-ل-تر-ش-ک-ن ) دارد در غیر این صورت بعد از زدن دکمه Play در بازی به مشکل میخورید. اگر قادر به رد کردن این مرحله نبود قطعا V-p–n شما پوشش دهی کامل ندارد و باید نرم افزار دیگری را تست کنید

در نسخه مود شده برای دیدن منوی مود باید بعد از ورود به بازی پیغام Displaying Over Other Apps را که مشاهده میکنید تایید کنید تا منوی مود دیده شود

 

آپدیت Dead Trigger 2 FPS Zombie Game تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.