Death Worm™

بازی سرگرم کننده و جذاب Death Worm

کسب امتیاز 4.4 در گوگل پلی

با گیم پلی اعتیادآور و جذاب

Death Worm – کرم کشنده یک بازی بسیار هیجان انگیز و اعیتادآور برای گوشی های اندرویدی می باشد که حجم بسیار کمی نیز دارد، اما با این حال بسیار بی نقص و با گیم پلی منحصر به فرد و جذاب طراحی شده است تا بتواند ساعت های بسیار زیادی علاقه مندان را سرگرم کند!

ویژگی ها:

  • عدم مکان برای مخفی شدن: غذا خوردن هیولا از چهار موقعیت مختلف
  • ترور بی پایان: انجام 60 مرحله بسیار هیجان انگیز برای پیش بردن بازی
  • عدم خسته شدن بازیکن: این بازی دارای 3 مینی گیم بسیار جذاب می باشد
  • تلاش برای بقا: 3 راه مختلف برای سیر کردن هیولا در طولانی ترین مدت زمانی که می توانید
  • خوردن تمام چیزهای خوراکی مانند پرنده ها، انسان ها، حیوانات مختلف و …
  • نابود کنندگی: نابود کردن ماشین ها و تانک ها و پایین آوردن هواپیما و کشتن بیش از 40 دشمن مختلف

چندبار دیگر هم در ApkTops گفته ایم که هیچ گاه اجازه ندهید حجم کم یک بازی سبب فریب خوردن شما بشود. بازی های کم حجم بسیار زیادی هستند که با وجود دارا بودن حجمی کم، اما بسیار سرگرم کننده و جذاب طراحی شده اند و می توانند ساعت های بسیار زیای به خوبی شما را سرگرم کنند. یکی از همین بازی ها، Death Worm می باشد که بر خلاف حجم کمی که دارد، اما بسیار سرگرم کننده و جذاب طراحی شده است و می توان از آن به عنوان یک بازی اعتیادآور نام برد.

در بازی Death Worm شما هدایت یک کرم غول پیکر و کشنده را به عهده خواهید داشت و باید بتوانید آن را کنترل کنید. در این بازی اندروید کرم را از مسیرهای زیر زمین عبور داده و در زمان مناسب با بالا آوردن سر آن از زیر زمین اقدام به خوردن طعمه های مختلف مانند حیوانات، انسان ها، میوه ها و … بنمایید. شما باید بتوانید تمام موانع مختلف مانند ماشین ها، تانک ها و … را در بازی مشاهده می کنید را نابود کنید تا امتیازات بیشتری به دست بیاورید. در Death Worm شاهد 60 مرحله بسیار نفس گیر و سرگرم کنن خواهید بود که به صورت کامل شما را به چالش خواهند کشید تا مهارت های شما را بسنجند. از طرفی سربازها و افرادی نیز هستند که خواهان نابود کردن شما خواهند بود. دلیل این امر نیز این است که این کرم غول پیکر به عنوان یک خطر به حساب می آید چرا که نابودی های بسیار زیادی ایجاد می کند. سربازها با استفاده از تفنگ هایی مختلف به شما شلیک خواهند کرد که باید تا می توانید سعی کنید تیر کمتری به بدن کرم بخورد. همچنین 3 مینی گیم در Death Worm قرار داده شده است که با استفاده از خود کرم بازی انجام می شود و اگر هنگامی خواستید بازی با سبک جدید را در میان بازی اصلی انجام دهید، می توانید از این گیم های کوچک استفاده کنید.

قابلیت جدیدی که در این نسخه از بازی اضافه شده است، شما را به چالش جالبی خواهد کشاند. به این صورت که در مدت 120 ثانیه شما باید بیشترین خسارت را وارد کنید و میزان خسارتی که وارد کرده اید، به عنوان رکورد شما ثبت خواهد شد.

آپدیت Death Worm™ تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.