Defend Your Life Tower Defense

بازی بسیار مهیج و سرگرم کننده Defend Your Life

سبک استراتژیک و Defense

محصولی از شرکت Alda Games

نسخه عادی + نسخه مود شده

به همراه فایل دیتا و ویدئوی گیم پلی تریلر بازی

با امتیاز عالی 4.7 از 5 در گوگل پلی

Defend Your Life یک بازی بسیار بسیار مهیج و سرگرم کننده در سبک دفاعی (Defense) و استراتژیک می باشد که توسط استودیوی Alda Games کشور جمهوری چک به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است. این بازی در کمتر از یک هفته بیش از 10 هزار بار دانلود شد و با دریافت بیش از 1800 امتیاز کامل (5 ستاره) و کسب امتیاز 4.7 از 5 در گوگل پلی به یکی از محبوب ترین بازی های عرضه شده در ماه فوریه 2015 مبدل شد. با APKTOPS در معرفی بیشتر این بازی همراه باشید.

ویژگی ها :

  • گیم پلی بسیار سرگرم کننده و چالش برانگیز و نیاز به قوه استراتژی قوی
  • گرافیک جذاب و مناسب به نسبت حجم
  • بازی در نقش سیستم دفاعی بدن انسان
  • مبارزه با ویروس ها و باکتری های خطرناک
  • سبک محبوب و معروف Defense
  • 17 مرحله
  • 27 نوع دشمن خطرناک
  • قابلیت دریافت امتیازها و قدرت های ویژه

بازی Defend Your Life

بازی Defend Your Life را می توان بهترین آثار استودیوی بازی سازی Alda Games دانست. این بازی در مدت زمان کوتاهی مخاطبان بسیاری را به خود جلب کرد و توانست یکی از بازی های محبوب در سبک استراتژیک و دفاعی باشد. شما در بازی Defend Your Life مثل بسیاری از بازی های دیگر در همین سبک، به مقابله با دشمنانی می روید که قصد نفوذ به حریم شما را دارند و وظیفه شما نابود کردن دشمنان با قرار دادن Tower Defense های مختلف می باشد.

خیلی از اینجور بازی ها به جنگ های تاریخی یا جنگ های زمان های آینده مربوط می شوند اما Defend Your Life بسیار متفاوت و نوین است. جایی که اتفاقات بازی در آن رخ می دهد میدان های جنگ یا سیارات علمی تخیلی نیست بلکه بدن انسان است و شما در نقش سیستم دفاعی بدن انسان ایفای نقش خواهید کرد.

در Defend Your Life شما در نقش فرمانده نیروهای دفاعی بدن انسان هستید و می بایست با رهبری گلبول های سفید و دیگر عوامل دفاعی بدن، در مقابل حمله دشمنان باستید و به محافظت از بدن و جلوگیری از ورود آنان به مناطق حساس بپردازید. دشمنان شما میکروب ها، ویروس ها و باکتری های خطرناکی هستند که قصد نفوذ به داخلی ترین نقاط حساس بدن را دارند.

دشمنان شما از مسیری معین حرکت می کنند و به سمت نقطه ورود می روند. در این مسیر شما می بایست با قرار دادن برج های دفاعی و استفاده از عناصر مختلف سرعت ویروس ها، باکتری ها یا میکروب ها را کم کنید و در نهایت آن ها را نابود کنید. بازی نیاز به قوه استراتژی بالا دارد و قرار دادن برج های دفاعی در نقاط حساس رمز پیروزی شما خواهد بود. اگر از منابع دفاعی خود اشتباه استفاده کنید یا آن ها را در نقاط نا مناسب بگذارید شکست می خورید. با نابود کردن دشمنان و گذراندن هر مرحله امتیاز و پول به دست می آورید که با کمک آن ها می توانید اقدام به خرید، تجهیز کردن و ارتقای سیستم دفاعی خود کنید.

دشمنان شما در موج های مختلف (Wave) به سمت نقطه حساس نفوذی حرکت می کنند و در هر موج قدرت و تعداد و سرعت آن ها بیشتر می شود. شما می بایست هر طور که می توانید از رسیدن آن ها به نقطه حساس جلوگیری کنید. رسیدن حتی یک دشمن هم باعث باخت شما می شود. در Defend Your Life تعداد 17 مرحله جذاب و مهیج و فوق العاده چالش برانگیز وجود دارد و همچنین 27 نوع دشمن خطرناک از دشمنان عادی گرفته تا دشمنان خطرناک و قدرتمند وجود دارند.

APKTOPS این بازی جذاب و سرگرم کننده را در دو نسخه معمولی و مود شده به همراه فایل دیتا آماده دانلود کرده است. همچنین جهت آشنایی بیشتر با بازی می توانید ویدئوی گیم پلی تریلر آن را از بخش “نمایش ویدئو” مشاهده نمائید.