DevCheck Hardware and System Info

نرم افزار جدیدی و کاربردی نمایش اطلاعات سخت افزاری و مهم گوشی DevCheck System Info

DevCheck System Info نرم افزاری حرفه ای و کاربردی برای مشاهده اطلاعات مربوط به اسمارت فون اندرویدی با رابط کاربری ساده است که توسط استودیو flar2 برای سیستم عامل های اندرویدی طراحی و منتشر شده است. با بهره گیری از این نرم افزار مفید، تمامی اطلاعات سخت افزاری و مهم، درباره اسمارتفون اندرویدی خود را به صورت مانیتورینگ مشاهده کرده و انها را با تسلط و مدیریت کامل بررسی کنید. گفتنی است که این اطلاعات شامل: مدل دستگاه، CPU ،GPU ،اطلاعات مربوط به حافظه داخلی و خارجی، باتری، دوربین، شبکه و … است.

 

ویژگی های DevCheck System Info

  • نمایش اطلاعات وضعیت باتری، دما، سطح، تکنولوژی، سلامت، ولتاژ، جریان و ظرفیت
  • قابلیت نمایش اطلاعاتی در زمینه دوربین از قبیل اندازه سنسور، اندازه پیکسل، دیافراگم و…
  • امکان نمایش اطلاعات در مورد WiFi و ارتباطات ، از جمله ادرس IP
  • امکان نمایش وضعیت مصرف پردازنده، مموری، ساعات استفاده از دستگاه
  • قابلیت نظارت بر فرکانس CPU، درجه حرارت، حافظه مصرفی و …
  • دارای مانیتور لحظه ای و زنده با پنجره های شفاف شناور و قابل تنظیم
  • دارای رابط کاربری ساده و بدون ابهام

نمایش اطلاعات وضعیت باتری، دما، سطح، تکنولوژی، سلامت، ولتاژ، جریان و ظرفیت از ویژگی های شاخص DevCheck System Info است. با استفاده از این برنامه به راحتی میتوانید اطلاعات مربط به دوربین که شامل: اندازه سنسور، اندازه پیکسل، دیافراگم، فاصله کانونی، دامنه ISO، تشخیص چهره و … می باشد را به صورت دقیق مشاهد کرده و این روند را برای تمامی برنامه های پشتیبانی شده مانند باطری و … مرور کنید.

جالب است بدانید در این نسخه از برنامه، قابلیت مانیتورینگ لحظه ای را با پنجره های شفاف شناور و کاملا قابل تنظیم، همراه با گزینه های قالب دهی ارائه شده است. نمایش لیستی از سنسور های موجود در اسمارت فون، نمایش اطلاعات در مورد WiFi و ارتباطات ، از جمله ادرس IP، نظارت بر فرکانس CPU، درجه حرارت، حافظه مصرفی و … از دیگر ویژگی های این برنامه حرفه ای است. همچنین در قسمت داشبورد، این نرم افزار، اطلاعاتی از قبیل وضعیت مصرف پردازنده، مموری، ساعات استفاده از دستگاه، ساعات خواب طولانی مدت و همچنین وضعیت باطری را برایتان به نمایش می گذارد. رابط کاربری ساده و بدون ابهام این اپلیکیشن در کنار قابلیت ها ویژه ای که دارد توانسته به خوبی ی برنامه بی نقص را در این زمینه ارائه دهد.