Dragon Hills

بازی تپه اژدها Dragon Hills

+ به همراه نسخه مود شده بازی

Dragon Hills نام بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب می باشد که علاوه بر سیستم عامل اندروید، برای سیستم عامل IOS نیز عرضه شده است.

ویژگی ها:

  • گیم پلی بسیار سرگرم کننده و هیجان انگیز
  • قابلیت منهدم کردن بخش های مختلف زمین و کسانی که زیر آن پنهان شده اند
  • قابلیت مبارزه کردن با رئیس های اپیزودهای مختلف
  • دارا بودن قابلیت ارتقاء سلاح ها و مهارت ها
  • یادگیری بسیار آسان و ساده گیم پلی بازی
  • قابلیت مقایسه امتیازات خودتان با دوستانتان

داستان بازی Dragon Hills در مورد شاهزاده خانمی است که در یک قصر و در منطقه ای دورافتاده زندانی شده است. وی تصمیم می گیرد که خودش از این منطقه فرار کند و بتواند از آن خارج شود. برای این کار، او با اژدهایی که در همان حوالی زندگی می کند و پرواز می کند دوست می شود. شاهزاده خانم از اژدها تقاضای کمک می کند و اژدها نیز به او کمک می کند تا از این منطقه خارج شود.

شاهزاده سوار بر اژدها می شود و خواهان انتقام گرفتن از کسانی است که او را برای مدتی طولانی در این منطقه زندانی کرده اند. وسیله حمله شما در این بازی اندروید، همان اژدها می باشد که باید بتوانید با استفاده از آن دشمنان را نابود کنید. دشمنان شما در مناطق مختلفی نیز پنهان شده اند که باید به اژدها فرمان دهید تا آنها را نابود کند. تنها کسی که قادر به کنترل کردن اژدها می باشد، خود شما هستید و باید بتوانید در زمان مناسب از مهارت های اژدها استفاده کنید.

همانطور که از تصاویر اسکرین شات نیز می توانید مشاهده کنید، بازی Dragon Hills دارای محیطی بسیار جذاب و گرافیکی بسیار عالی می باشد. این بازی با گرافیک اچ دی عرضه شده است.

آپدیت Dragon Hills تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.