Drink Water Reminder Pro - Water Tracker

نرم افزار Water Tracker برنامه ای جذاب و کاربردی در بخش برنامه های مربوط به تناسب اندام و سلامتی است که توسط تیم توسعه Ascendik طراحی و منتشر شده است.

نرم افزار Water Tracker یک برنامه یادآوری برای نوشیدن آب است که به شما کمک می کند تا ضمن بهبود رژیم غذایی خود و ارائه مزایای سلامتی ، هر روز به تناسب اندام برسید و ادرار خود را کنترل کنید. برنامه آب آشامیدنی میزان مصرف آب روزانه را با استفاده از یکبار ورود به سیستم شیر آب پیگیری می کند. با یادآوری یادآوری نوشیدن آب از کم آبی بدن جلوگیری می کند ، بنابراین هرگز تشنه نمی شوید.

ویژگی های نرم افزار Water Tracker:

  • حساب کننده میزان مصرف آب: به طور خودکار میزان مصرف آب توصیه شده روزانه خود را بر اساس جنسیت و وزن شما محاسبه می کند.
  •  یادآوری نوشیدن آب: برنامه یادآوری آب به شما یادآوری می کند که آب را در طول روز در فواصل دلخواه بنوشید تا هرگز تشنه نشوید و کمبود آب را تجربه کنید. یادآوری برنامه آب آشامیدنی کاملاً قابل تنظیم است و در خواب شما مزاحمتی نخواهد داشت.
  • ردیاب آب: روزانه با استفاده از سیستم ورود به سیستم آب شیر ما برای ردیابی هر دفه نوشیدن H2O و رسیدن به هدف هیدراتاسیون که توسط ماشین حساب آب تعیین می شود ، میزان مصرف آب روزانه را وارد کنید.
  •  کنترل آمار: این برنامه میزان مصرف روزانه آب ، پیشرفت روزانه هدف و آمار بلند مدت کاربر را بررسی می کند. ببینید با استفاده از این روش قدرتمند پاکسازی بدن که باعث پیشگیری از دیابت و پیشگیری از سنگ کلیه می شود ، این عادت سلامتی شما را به مرور زمان بهبود می بخشد.
  • دستاوردها: با بررسی چگونگی افزایش سطح نماد شما در هنگام استفاده منظم از یادآوری نوشیدن آب و دستیابی به نقاط عطف H2O به شیوه ای دقیق ، از سلامتی خود لذت ببرید.
  • واحدهای قابل برنامه ریزی: برای ورود به سیستم بین واحدهای امپریالیستی (فلو) و متریک (میلی لیتر) را انتخاب کنید.

کم آبی بدن کسری بسیار مهم است که با اختلال در فرآیندهای متابولیک همراه است. این بیماری می تواند باعث وخامت سلامت جسمی و روحی شود و باعث تشکیل سنگ کلیه شود و همچنین خطر ابتلا به دیابت را افزایش دهد. هرگز تشنه نشوید و با استفاده از ماشین حساب آب آبرسانی کنید. با نوشیدن بیشتر آب در فواصل منظم در طول روز ، بدن طبیعی خود را تمیز کنید. با استفاده از سیستم ورود به سیستم آب ، سفر خود را راحت نگه داشته و این سفر را آسانتر کنید.

Water Tracker بهترین برنامه آب آشامیدنی است که رژیم غذایی شما را پشتیبانی می کند و به شما در سرعت بخشیدن به سوخت و ساز کمک می کند. این یک کشور هنری است ، زیبا و به راحتی یادآور نوشیدن آب است.

فواید سلامتی نوشیدن آب بیشتر:
* در فرم بمانید و متناسب باشید. رژیم غذایی آب تمیز بدون کالری است
* به شما در سرعت بخشیدن به سوخت و ساز کمک می کند
* ناخن های سالم و پوست تمیز و سالم را تضمین می کند
* در پیشگیری از سنگ کلیه کمک می کند
* برای پیشگیری از دیابت مفید است
* پاکسازی کامل بدن H2O را فعال می کند
* به شما اجازه می دهد تا آبرسانی کنید و از کمبود آب بدن جلوگیری کنید
* مزایای سلامتی عمومی را ارائه می دهد

صبر نکنید که قبل از مقداری H2O تشنه باشید و احساس تشنگی کنید ، زیرا عطش علامتی است مبنی بر اینکه بدن شما در حال کمبود آب بدن است. برای به دست آوردن حداکثر مزایای سلامتی و اطمینان از بهینه سازی سنگ کلیه و پیشگیری از بیماری دیابت ، باید از نوشیدنی آب یادآوری به طور مرتب استفاده کنید و هرگز به خودتان تشنه نشوید.

نرم افزار Water Tracker برنامه ای بسیار کاربردی و جذاب در زمینه کنترل میزان مصرف آب و یادآوری آن است که به افزایش سلامتی کمک می کند. در ادامه می توانید این برنامه جذاب را از سایت ما (Apktops) به راحتی دریافت کنید و از آن لذت ببرید.