Driving Zone: Japan

بازی بسیار زیبا و واقع گرایانه Driving Zone: Japan

یک بازی دیگر از سری بازی های محبوب Driving Zone
گرافیک عالی و مثال زدنی به نسبت حجم
گیم پلی واقع گرایانه و آموزشی در سبک بازی های مسابقه ای و ماشین سواری
محصول استودیوی روسی AveCreation
نسخه معمولی + نسخه مود شده

چندی پیش در وب سایت برترین های اندروید، یک بازی زیبا و واقع گرایانه از سبک بازی های مسابقه ای با عنوان Driving Zone: Russia قرار دادیم. این بازی زیبا توسط استودیوی AveCreation تولید شده است. حالا این استودیو، بعد از کشور روسیه، به سراغ کشور ژاپن رفته است و رانندگی در کشور زیبای ژاپن را شبیه سازی کرده است. این شبیه سازی در تمام بخش ها مثل خیابان ها و مدل های خودروها صورت گرفته است. با ما در معرفی بازی Driving Zone: Japan همراه باشید.

ویژگی ها :

  • گرافیک عالی با جزئیات بسیار بالا
  • طراحی های کاملاً سه بعدی
  • طراحی های حرفه ای ماشین های ژاپنی
  • طراحی بی نظیر خیابان ها، مناظر، درختان و …
  • نورپردازی ها و صداگذاری های بی نظیر و واقعی
  • گیم پلی طبیعی و واقع گرایانه بر اصول فیزیکی
  • وجود تغییرات آب و هوایی
  • وجود چندین مدل خودروی شهری ژاپنی
  • امکان تنظیم نمای دوربین از داخل خودرو یا سوم شخص

معرفی و بررسی بازی Driving Zone: Japan

Driving Zone: Japan نام پروژه موفق بعدی از سوی استودیوی روسی AveCreation می باشد که بعد از مورد توجه قرار گرفتن بازی Driving Zone: Russia توسط تیم سازنده توسعه داده شده است. در بازی Driving Zone: Russia شهرها، خیابان ها و ماشین های کشور روسیه شبیه سازی شده بود و حالا نوبت به ژاپن رسیده است تا در این بازی شبیه سازی شود.

در بازی Driving Zone: Japan شما پا به خیابان های زیبای توکیو می گذارید و می توانید در بخش های مختلف شهر یا حومه شهر به گشت و گذار بپردازید. برای این منظور 4 منطقه اصلی با ویژگی های منحصر به فرد طراحی شده اند تا در هر کدام که مایل هستید، گشت و گذار کنید. می توانید از بین چندین مدل خودروی شهری ساخت خود کشور ژاپن استفاده کرده و یک رانندگی واقع گرایانه را به خوبی تجربه کنید.

صداگذاری های طبیعی خودروها و صدای موتورهایشان به صورت حرفه ای انجام شده است. همچنین طراحی بی نظیر مدل های سه بعدی خودروها، نورپردازی ها و دقت بالا در طراحی جزئیات گرافیکی بازی مثل عناصر محیطی بسیار مناسب صورت گرفته است. این طراحی های واقعی در کنار گیم پلی واقع گرایانه و فیزیکی بازی معنای دو چندانی خواهد گرفت.

آپدیت Driving Zone: Japan تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.