Driving Zone: Russia

بازی فوق العاده زیبا و مهیج Driving Zone Russia

گرافیک بسیار شگفت انگیز و حرفه ای به نسبت حجم کم

همراه با گیم پلی بسیار سرگرم کننده و واقع گرایانه

محصول استودیوی AveCreation روسیه

بازی Driving Zone Russia یکی از بازی های بسیار زیبا و با گرافیک و صداگذاری عالی می باشد که توانسته است در مدتی کم توجه تعداد زیادی از طرفداران و بازیکنان بازی های سبک اتوموبیل رانی را به خود جلب کند. اگر شما عاشق رانندگی هستید و از بازی کردن لذت می برید و می خواهید رانندگی خود را در یک بازی شبیه ساز نزدیک به واقعیت به چالش بکشید پس بهتر است حتماً این بازی را امتحان کنید. همانطور که از نام بازی Driving Zone Russia بر می آید بازی شما را به جاده های کشور روسیه می برد و قادر خواهید بود تا از بین ماشین های کلاسیک و مدرن روسیه یکی را انتخاب و به رانندگی بپردازید.

ویژگی ها :

  • محیط و گرافیک فوق‌العاده بالا بازی
  • صدا گذاری عالی موتورهای اتوموبیل ها
  • وجود چهار نوع آهنگ مختلف و شنیدنی
  • وجود شرایط آب و هوایی مختلف
  •  فیزیک طبیعی اتوموبیل ها
  • دارا بودن انواع ماشین
  • سبک فیلم برداری داخل ماشینی
  • امکان به اشتراک گذاری امتیازات در حالت آنلاین


معرفی و بررسی بازی Driving Zone Russia

بازی مهیج Driving Zone Russia در سبک بازی های مسابقه ای (Racing) توسط استودیوی AveCreation کشور روسیه برای گوشی ها و تبلت های اندرویدی و همچنین دستگاه های iOS عرضه شده است. در این بازی زیبا می توانید هم در حالت آرکید و هم در حالت شبیه ساز واقعی، آن را تجربه کنید. در این بازی شما به خیابان هایی در شهرهای روسیه رفته و با ماشین های سواری معمولی قدیمی و جدید در این خیابان ها رانندگی می کنید. به جز خیابان ها، جاده های برون شهری نیز بخش های اعظمی از این بازی را تشکیل می دهند.

در بازی Driving Zone Russia هر خودرو ویژگی های خودش را دارد. این ویژگی ها حتی شامل صدای موتورها نیز می باشد. برای آزاد کردن این خودروها می بایست امتیازات لازم را کسب کرده و بعد از گذشت مراحل مختلف و زمانی که هزینه آنلاک کردن آن ها را به دست آوردید، اقدام به خریداری آن ها کنید. اما لوکیشن های بازی قابل استفاده در هر زمان هستند. شما می توانید مطابق میل خودتان در یکی از لوکیشن های دلخواه به رانندگی بپردازید.

به بخش گرافیکی بازی می رسیم. بخشی که به خاطر آن باید بازی Driving Zone Russia را از دسته بازی های شبیه سازی معمولی جدا کرد و آن را در دسته بازی های بسیار گرافیکی قرار داد. طراحی های فوق العاده حرفه ای، نورپردازی های عالی و صداگذاری های طبیعی در کنار حرکت واقع گرایانه و فیزیکی خودروها و جزئیات بالای محیط، همگی باعث شده اند تا این بازی به معنای واژه حس واقعی رانندگی را به شما انتقال دهد. به جز طراحی های حرفه ای خودروها، دقت بسیار بالا به جاده ها و حتی آسفالت خیابان ها و همچنین وجود قابلیت تغییر آب و هوا و زمان روز و شب نیز این بازی را بیش از پیش حرفه ای کرده اند.

آپدیت Driving Zone: Russia تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.