Drone Shadow Strike

بازی بسیار زیبا و جذاب Drone Shadow Strike

طراحی جالب و منحصر به فرد همراه با گیم پلی بسیار سرگرم کننده
محصول استودیوی بریتانیایی Reliance Games
نسخه معمولی + نسخه مود شده

اگر از گیمرهای مدرن این روزها باشید، بدون شک با سری بازی های اکشن Call of Duty آشنا هستید. در سه گانه جنگ آوری مدرن (Modern Warfare) شاهد بخش هایی فرعی به جز بخش اصلی بازی در روند داستانی آن ها بودیم. بخش هایی که طی آن شما وظیفه دارید تا با کمک پهپادها و جنگنده های هوایی دیگر، از فاصله ای دور به کمک سیستم رایانه ای اقدام به شلیک موشک به سمت دشمنان کنید. این بخش از این بازی ها به قدری مورد توجه بازیکنان قرار گرفت که چنین تقلیدی در بسیاری از بازی های FPS دیگر هم صورت گرفت. اگر شما هم به چنین بخشی علاقه داشتید، بازی Drone Shadow Strike اینجاست تا شرایط یکسانی از آن مراحل را به خوبی بازسازی کند.

ویژگی ها :

 • گرافیک جذاب و دیدنی
 • افکت های بی نظیر و انفجارهای طبیعی
 • گیم پلی بسیار سرگرم کننده و متفاوت
 • شبیه ساز طبیعی و واقع گرایانه پرتاب موشک با پهپادها (UCAV)
 • امکان انتخاب و استفاده از 8 مدل مختلف پهپادهای نظامی
 • وجود 34 مرحله متفاوت در 5 مکان مختلف
 • امکان استفاده از 4 نوع سلاح سنگین Cannons, Guided Missiles, Rockets و Bombs
 • قابلیت ارتقاء پهپادها و سلاح ها
 • امکان مشاهده دشمنان با دوربین های IR
 • کنترل راحت بازی
 • وجود بیش از 70 آیتم و اچیومنتز

معرفی و بررسی بازی Drone Shadow Strike

Drone Shadow Strike عنوانی کم نظیر و مدرن از سری بازی های اکشن موبایلی می باشد که در سبک های تلفیقی fast-paced ، استراتژی و هوایی ساخته شده است. این بازی زیبا توسط استودیوی معتبر Reliance Games تهیه و به صورت رایگان عرضه شده است. همانطور که گفتیم، بخش های محبوبی از سری بازی های Modern Warfare به مراحلی مربوط میشد که طی آن ها شما می بایست با کمک پهپادها به سمت اهداف مختلف موشک و بمب های خوشه ای پرتاب می کردید. این طراحی بی نظیر در این سری از بازی ها بسیار محبوب شد و نگرشی جدید از بازی های اکشن را پایه گذاری کرد.

حالا در بازی Drone Shadow Strike می توانید دقیقاً چیزی مشابه همان مراحل را این بار در موبایل یا تبلت اندرویدی خود تجربه کنید. استودیوی Reliance Games به خوبی با جزئیات بالا این بازی را طراحی کرده است که باعث شده است طراحی های داینامیک و روان بازی آن را به یکی از بهترین ها در این سبک تبدیل کند. در بازی زیبای Drone Shadow Strike می توانید از 8 مدل پهپاد تا دندان مسلح استفاده کرده و در بیش از 30 مرحله مختلف به نابودی پایگاه نظامی دشمنان بپردازید.

سبک بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب می باشد. شاید این سبک به ظاهر ساده و بی دردسر به نظر برسد اما در مراحل بالاتر، هنگامی که دشمنان شما هم از تجهیزات نظامی مدرن تری استفاده می کنند؛ هر لحظه امکان نابودی پهپاد شما وجود دارد. اگر لحظه ای درنگ کنید و یا نتوانید به موقع جلوی حملات موشکی دشمنان را بگیرید، شما بازنده خواهید بود. در Drone Shadow Strike امکان بهره مندی از 4 نوع سلاح مختلف مثل موشک های معمولی، موشک های هدف دار، توپ ها و بمب ها استفاده کنید.

آپدیت Drone Shadow Strike تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.