جدیدترین نسخه DU Battery Saver PRO & Widgets

رتبه ی اول در میان برنامه های بهینه سازی مصرف باتری

نسخه مود شده و فول آنلاک بدون تبلیغات

زود تمام شدن باتری گوشی یکی از مشکلات اکثر دارندگان تلفن های همراه هوشمند اندرویدی است. گاهی اوقات مشکل سخت افزاری است و گوشی نیاز به تعمیر دارد اما در اکثر مواقع مشکل زود خالی شدن باتری گوشی مربوط به برنامه های نصب شده بر روی گوشی است که حتی زمانی که به آن ها نیازی ندارید هم در پس زمینه گوشی فعال بوده و از باتری گوشی استفاده می کنند. برنامه ی DU Battery Saver PRO & Widgets یکی از بهترین برنامه های بهینه سازی مصرف باتری است که در گوگل پلی امتیاز بالایی کسب نموده و مشکل شارژدهی کم بیشتر کاربران را رفع کرده است.

طبق گفته ی سازندگان این برنامه دی یو باتری سیور پرو می تواند بازدهی باتری گوشی شما را تا 70% افزایش دهد که نشان از کارایی بالای این برنامه دارد. همچنین این برنامه دارای قسمت شارژ بهینه است که هنگامی که گوشی شما به برق متصل است فعال می شود و باعث بهتر شارژ شدن گوشی شما می گردد.

DU Battery Saver PRO & Widgets دانلود دی یو باتری سیور برنامه بهینه سازی باتری اندروید

ویژگی های برنامه DU Battery Saver PRO & Widgets

  • بهینه سازی باتری گوشی تا 70درصد
  • امکان تنظیم روشنایی گوشی بر اسا میزان شارژ باقیمانده
  • بستن برنامه های باز در پس زمینه گوشی به صورت خودکار
  • امکان ایجاد لیست سفید برای عدم بستن برنامه های ضروری پس زمینه
  • امکان کاهش دادن فرکانس پردازشگر جهت کاهش مصرف باتری ( نیازمند روت)
  • استفاده ی آسان تنها با زدن دکمه بهینه سازی باتری
  • فرایند سالم سازی شارژ گوشی برای محافظت از باتری
  • و امکانات دیگر

راهکار اصلی این برنامه و دیگر برنامه های مشابه بهینه سازی مصرف باتری بستن برنامه های بلا استفاده است که در پس زمینه گوشی باز می مانند و از منابع گوشی از جمله رم سی پی یو و باتری تغذیه می کنند و همین باعث می شود گوشی با کندی مواجه شود و باتری گوشی زودتر تخلیه شود.

اما DU Battery Saver PRO & Widgets که رتبه یک برنامه های بهینه سازی باتری است این کار را به بهترین نحو ممکن انجام میدهد و برنامه هایی که از باتری یش از حد استفاده می کنند را به شما معرفی می کند. بدین صورت که شما می توانید گزارش برنامه هایی که از باتری در طول روز استفاده کردند را ببنید و متجوه شوید کدام یک بیشترین مصرف باتری را دارند. همچنین می توانید پروفایل هایی برای استفاده از گوشی خود بسازید و بر اساس میزان نوز صفحه نمایش و میزان باتری آن ها در مواقع لازم فعال کنید.