Dual Space - Multiple Accounts & App Cloner

دانلود برنامه نصب اکانت های چندگانه شبکه های اجتماعی روی یک گوشی

برنامه های مختلف می توانند به شما کمک تا تنظیمات خاصی را در گوشی خود اعمال کرده و یا بتوانید با ایجاد تغییراتی در سیستم گوشی از برنامه های مختلف به راحتی استفاده کرده و از گوشی خود متناسب با میل خود استفاده کنید.

برنامه Dual Space Multiple Accounts & Parallel APP یک برنامه بسیار عالی است که به شما کمک می کند تا بتوانید حساب های چندگانه از شبکه های مختلف اجتماعی را در گوشی خود داشته باشید. همان طور که می دانید هر برنامه در سیستم عامل اندروید یک بار حق نصب شدن دارد و در صورتی که بخواهید یک برنامه را دوباره نصب کنید سیستم به صورت خودکار قبلی را تغییر خواهد داد. برنامه های شبکه ی اجتماعی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و تنها یک بار قابلیت نصب شدن و اضافه کردن حساب کاربری دارند. اما به کمک این برنامه می توانید هر برنامه را چند بار نصب کرده و حساب های مختلفی از هر کدام را در گوشی خود مدیریت کنید.

ویژگی های برنامه Dual Space Multiple Accounts & Parallel APP

  • داشتن چند حساب کاربری در گوشی
  • نصب چندگانه ی برنامه های مختلف
  • حجم پایین برنامه ی کلون شده
  • حفظ حریم خصوصی شما
  • رابط کاربری بسیار ساده
  • و امکانات دیگر

همان طور که گفته شد به کمک برنامه Dual Space Multiple Accounts & Parallel APP می توانید به راحتی برنامه های گوشی خود را کلون کرده و یکی دیگر از ان ها به صورت نصب شده روی گوشی بسازید. بدین صورت می توانید تنظیمات مستقلی در هر کدام انجام داده و در هر کدام حساب های مختلفی را وارد کنید. رابط کاربری برنامه بسیار ساده و آسان است و به راحتی می توانید از ان استفاده کرده و با حفظ حریم خصوصی شما این کار را انجام دهید.

آپدیت Dual Space - Multiple Accounts & App Cloner تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.