DuckDuckGo Privacy Browser

دانلود جدید ترین نسخه مرورگر امن داک داک گو برای اندروید DuckDuckGo Privacy Browser

دنیای اینترنت دنیای ناامنی است و از هر حرکت شما در این دنیا اثری به جا خواهد ماند و افراد سوء استفاده گر می توانند به سایت هایی که شما مشاهده کرده اید یا حتی اطلاعات شخصی شما دست پیدا کنند.این نکته بود که سازندگان برنامه DuckDuckGo Privacy Browser را به فکر انداخت تا برنامه های بسازند برای افزایش امنیت شما در محیط وب و اینترنت.

این برنامه به شما کمک می کند تا امنیت خود را در اینترنت بدون این که حتی خودتان متوجه شوید افزایش دهید. این برنامه می تواند ردیاب های تبلیغاتی که در صفحات مختلف اینترنت به شکل های گوناگون موجود هستند را شناسایی کند و به طور کامل از ارتباط با دستگاه شما مسدود کند. چرا که این برنامه ها با ذخیره فایل هایی رد پای شما را نگه خواهند داشت. سازندگان این برنامه تمامی مواردی که می تواستند امنیت مرورگری شما در اینترنت را به خطر بیاندازند شناسایی کرده اند و سعی خود را برای مسدود سازی آن ها انجام داده اند.

ویژگی های مرورگر داک داک گو اندروید DuckDuckGo Privacy Browser

  • استفاده آسان و ایجاد امنیت با یک کلیک
  • انجام تمام موارد امنیتی به صورت خودکار و بدون نیاز به کمک کاربر
  • مسدود سازی ردیاب های تبلیغاتی
  • افزایش تبادل داده های رمز گذاری شده
  • جستجوی ناشناس بدون ذخیره کلمه ی جستجو شده
  • پیروی از قوانین حریم شخصی
  • نمایش رده ی امنیتی در بالای صفحه و نمایش جزئیات
  • و امکانات دیگر

همچنین برنامه DuckDuckGo Privacy Browser می تواند داده های تبادل شده توسط دستگاه شما را رمز گذاری کند تا جلوی هر گونه سوء استفاده از ان ها گرفته شود. موتور های جستجور نیز طبق نظر سازندگان برنامه یکی از جاهایی است که اطلاعات زیادی از شما به جای می ماند.

مثل علایق ورزشی شما یا چیز هایی که دوست دارید.اما فکر اینجای کار هم شده و شما با ورود به موتور جستجوی برنامه بدون ذخیره شدن حتی یک کلمه از موارد جستجو شده می توانید به کار های خود بپردازید. دکمه ی آتش یا Fire نیز در این برنامه تعبیه شده است و می تواند کارایی موثری برای شما داشته باشد. با زدن این دکمه تمام تاریخچه ی شما ، زبانه های باز و دیگر اطلاعات ثبت شده در مرورگر از بین خواهد رفت و هیچ اثری از گشت و گذار شما در اینترنت به جای نخواهد ماند.

آپدیت DuckDuckGo Privacy Browser تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.