eFootball PES 2021

بازی eFootball PES 2020 عنوانی سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های ورزشی و فوتبالی است که توسط تیم توسعه KONAMI طراحی و متشر شده است. در بازی eFootball PES 2020 گام بزرگی در جهت تحقق هدف توسعه دهنده آن برای ارائه به هواداران به همهجانبه ترین شبیه سازی فوتبال رقابتی که تاکنون ایجاد کرده است نشان می دهد.

مفهوم اصلی PES با نوع هیجان های متوقف کننده قلب تعریف می شود که افراد فقط هنگام مواجهه در زمان واقعی می توانند تجربه کنند. بازی eFootball PES 2020 نمادی از همجوشی بی سابقه ای بین فوتبال و طرفداران آن است. در راستای این ، PES 2020 تمرکز این سری را در ارائه راه های سرگرم کننده و خلاقانه برای رقابت با یکدیگر ، چه در حالت چند نفره محلی و چه در حالت آنلاین ، به طرفداران در سراسر جهان مضاعف خواهد کرد.

هیجان فوتبال کنوسلی در موبایل 

با eFootball PES 2020 ، همان گیم پلی کنسولی و تحسین برانگیز را که برنده جایزه “بهترین بازی ورزشی” E3 2019 شد ، ارائه می شود تا معتبرترین تجربه فوتبال موبایل موبایل را به روز کنیم. با تشکر از تکنیک جدید “Finesse Dribble” ، که با همکاری آندرس اینیستا ، هافبک اسپانیایی نمادین ساخته شده ، توپ را مانند گذشته به دست آورید. پیشرفت های دیگر در به دام انداختن و کنترل کلی توپ نیز به شما امکان می دهد تا از تفاوت های کوچک در نحوه بازی هر بازیکن در این زمینه استفاده کنید.

در گیم پلی بازی eFootball PES 2020 همچنین سیستم “الهام بخش” را اضافه کرده ایم که به بازیکنان خاص اجازه می دهد تا در نحوه رفتار هم تیمی های اطراف خود تأثیر بگذارند. درمجموع این قسمت ها تجربه ای است که بر شخصیت بازیکنان تأکید می کند و به انتخاب بازیکنان مناسب برای موقعیت های مناسب و وام دادن به فرم شما تا کمال اهمیت می دهد.

در گیم پلی بازی eFootball PES 2020 بازی محلی را با یک دوست در همان نیمکت تجربه کنید ، یا یک دوست به صورت آنلاین تیم خود را ثبت کنید تا با هم از طریق اینترنت بازی کنید. در “eFootball” ، می توانید در مقابل کاربران از سراسر جهان روبرو شوید ، وارد رویدادهای رقابتی محدود با زمان شوید و از بهترین گیم پلی esports با شدت بالا لذت ببرید.

بازی eFootball PES 2020 عنوانی بسیار مهیج و جذاب در سبک بازی های ورزشی و فوتبال است که می توانید لحظات بسیار لذت بخشی را در آن تجربه کنید. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.