eFootball™ 2023

دانلود نسخه جدید بازی فوتبال بازی پی اس 2023 اندروید به همراه دیتا eFootball PES 2023

بازی eFootball PES 2023 آخرین نسخه شبیه ساز فوتبال شگفت انگیز و اختصاصی پی اس 2023 کونامی برای اندروید است. برخلاف بازی‌های دیگر با نام‌های مشابه، این بار، می‌توانید هنگام بازی کردن، مانند زمانی که روی کنسول و رایانه بازی می‌کنید، تمامی بازیکنان تیم خود را کنترل کنید.

گیم پلی بازی بازی پی اس 2023 اندروید کاملاً با دستگاه های صفحه لمسی اندرویدی سازگار است. شما می توانید بین دو حالت مختلف انتخاب کنید: کلاسیک (با دکمه های مجازی) و حالت مدرن تر. مهم نیست که کدام مود را انتخاب می کنید، می توانید دیوار دفاعی بسازید، بازیکنان را به بفرستید، شوت بزنید، ضربات دوچرخه بزنید یا توپ را به سمت دروازه رد کنید.

همانند نسخه کنسول، تعداد مجوزهای رسمی در efootball PES 2023 بسیار محدود است. این بدان معناست که شما می توانید با تمام بازیکنان واقعی با بارسلونا و اتلتیکو مادرید بازی کنید، اما اگر می خواهید با رئال مادرید یا مالاگا سی اف بازی کنید، اینطور نیست.

با حالت های بازی که قبلا ذکر شد، بازی پی اس 2023 اندروید شما را سرگرم خواهد کرد. می توانید در لیگ ها، مسابقات، بازی های نمایشگاهی و چالش های آنلاین بازی کنید. حتی می توانید از طریق بلوتوث با دوستان خود بازی کنید.

eFootball PES 2023 یک بازی فوتبال فوق العاده با گیم پلی سرگرم کننده و گرافیک عالی برای اندروید است. تنها ضعف بازی این است که برخی از تیم های بزرگ در بازی وجود ندارند.

آپدیت eFootball™ 2023 تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.